תמונה: אלדד מטמון, The Verifier

שירות גוגל פיי יתחיל לפעול מחר בישראל – ככה תהיו מוכנים

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

אחרי שחשפנו את ההכנות באתר של ישראכרט ואת האפשרות להוסיף כרטיסי אשראי של אמריקן אקספרס באפליקציה, מחר צפוי לפעול שירות התשלומים של גוגל, גוגל פיי (Google Pay), בישראל.

תמונה: אלדד מטמון, The Verifier

שירות התשלומים של גוגל (Google), בדומה לשירותי תשלומים אחרים כמו אפל פיי (Apple Pay) וסמסונג פיי, מאפשר לכם לשלם באמצעות מכשיר האנדרואיד שלכם בחנויות עם מסופים תומכים. אז נכון, כבר תקופה ארוכה שהמוסדות הפיננסיים השונים מציעים פתרונות בדמות ארנקים ייחודיים להם (Anypay של ישראכרט, לאומי פיי של לאומי, פיבי פיי של הבינלאומי), אבל הבשורה של גוגל פיי למכשירי אנדרואיד היא למעשה איחוד של כל ספקי האשראי במקום אחד. כלומר, תוכלו להוסיף לארנק הדיגיטלי של גוגל כרטיסי אשראי של אמריקן אקספרס, ישראכרט, ויזה וכו.

השירות, שצפוי לפעול החל ממחר (שלישי, 7.12) ב-8:00 בבוקר, יהיה זמין עבור מכשירים תומכים הכוללים את מערכת ההפעלה אנדרואיד 5 ומעלה, ורכיב NFC.

ככה תגדירו את Google Pay במכשיר האנדרואיד שלכם

כדי להגדיר את הארנק הדיגיטלי החדש שלכם, עקבו אחרי השלבים הבאים:

  1. הורידו את אפליקציית Google Pay מהחנות של גוגל
  2. פתחו את האפליקציה ובצעו את הוראות ההגדרה המופיעות על המסך.
    • הוסיפו את הכרטיס אשראי כשתתבקשו לעשות זאת
    • ייתכן שתתבקשו להגדיר נעילת מסך במכשיר Android שלכם. אפשר להגדיר ב-Google Pay נעילות מסך מסוג קוד אימות, קו ביטול נעילה, סיסמה, טביעת אצבע או סריקת העין. אי אפשר להגדיר נעילות מסך אחרות, כגון Smart Unlock או ‏Knock to Unlock.
    • כדי לבצע רכישות בחנויות: צריך לוודא שהמכשיר עומד בתקני התוכנה, שהוא תומך ב-NFC וש-NFC מופעל. כמו כן, צריך שיהיה בטלפון HCE.
  3. אם בטלפון שלכם מותקנת אפליקציה אחרת לתשלום ללא מגע: באפליקציית ההגדרות של הטלפון, מגדירים את Google Pay כאפליקציית ברירת המחדל לביצוע תשלומים.

זהו! אתם מוכנים להתחיל לשלם עם הטלפון שלכם בחנויות!

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *