תמונה: גוגל

הנה זה בא: ישראכרט מתכוננת לגוגל פיי עם עמוד נחיתה רשמי

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

אחרי עלייתו של שירות התשלומים אפל פיי (Apple Pay) של אפל (Apple), כעת נכנסת המתחרה המובילה מולה, גוגל (Google), עם שירות התשלומים שלה – גוגל פיי (Google Pay). נכון לשעה זו, גוגל חתמה עם ספקיות האשראי והבנקים הגדולים בישראל, ושירות התשלומים צפוי להתחיל לפעול כבר בתחילת דצמבר.

מי שמתקשה כבר לשמור את הדברים בסוד היא ישראכרט שהחלה לבנות עמוד נחיתה רשמי לשירות התשלומים. את העמוד היא ככל הנראה יצרה משכפול של שירות אפל פיי אותו עזרה לקדם בזמן ההשקה, ועדויות לכך הן כל הקישורים והאיזכורים של השירות לצד שירות גוגל פיי החדש.

גוגל פיי עם הצטרפות לאפל פיי? | תמונה: צילום מסך

בעמוד הנחיתה מציעה ישראכרט את כל הדרכים להוסיף את כרטיסי האשראי שלה לשירות התשלום, בין היתר באמצעות אפליקציית ישראכרט, וכן גם באמצעות אפליקציית גוגל פיי, שעדיין לא זמינה לשימוש בישראל באופן רשמי.

תמונה: צילום מסך

שירות גוגל פיי הוא שירות תשלומים מבוסס EMV המאפשר תשלום ללא מגע ובאמצעות מכשיר הטלפון שלכם. על פי דף הנחיתה של ישראכרט, אפליקציית GPay של גוגל צפויה להיות זמינה בישראל בזמן ההשקה והשירות יהיה פעילה עבור מכשירי אנדרואיד עם גרסה 5 ומעלה של מערכת ההפעלה.

כזכור, קצת לפני השקת אפל פיי בישראל, חשפנו כאן ב-The Verifier את תמיכת הבנקים וחברות האשראי בשירות התשלומים של אפל, כאשר בנק לאומי, מאסטר קארד והבנק הבינלאומי (שהוריד את השירות זמן קצר לאחר הפרסום) כבר לא יכלו לשמור את זה בפנים.

נתקלתם באיזכור באחת מאפליקציות הבנקים? שתפו אותנו כאן או בקבוצת הטלגרם שלנו ונדאג לפרסם.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch