פרסום ראשון: גוגל פיי זמין בישראל לכרטיסי אמריקן אקספרס

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

בעוד גוגל מתכוננת להשקה רחבה עם כל חברות האשראי הישראליות, נראה שיש כאלה שמקדימות את זמנן.

החל מהבוקר הבחנו כי ניתן להוסיף לאפליקציית גוגל פיי כרטיסי אשראי ישראלים של אמריקן אקספרס. שימו לב, אפליקציית גוגל פיי (הישנה) בה ניתן להוסיף את כרטיס האמקס, זמינה להורדה דרך החנות של גוגל, בתנאי שיש לכם חשבון גוגל אמריקאי (כזה שהמדינה בו מוגדרת כארה״ב). 

תהליך ההוספה הוא די פשוט אך נראה כי הוא עדיין לא לגמרי מותאם ספציפית לגוגל פיי. כחלק מהתהליך תצטרכו לאשר את תנאי השימוש – ותופתעו לראות שתנאי השימוש מדברים על אפל פיי. למרות הכל, בסיום התהליך תוכלו להוסיף את כרטיס האשראי מסוג אמקס לארנק הדיגיטלי שלכם.

אנחנו יכולים לומר גם שהצלחנו לשלם בהצלחה עם הארנק החדש אך הבעיה עם כרטיסי אשראי של אמקס היא שהם לא מכובדים בחלק מהמקומות.

נכון לשעה זו התהליך לא עבד עם כרטיסים מבית ישראכרט או לאומי, אך נראה שההשקה הרשמית קרובה מתמיד.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *