משלמים בנייד \ תמונה: בנק לאומי

בנק לאומי משיק את שירות התשלומים “משלמים בנייד”; זמין למשתמשי האנדרואיד בשלב זה

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

בנק לאומי משיק בישראל היום (רביעי, 11.11) את שירות התשלומים “משלמים בנייד”. נכון לכתיבת שורות אלו, השירות זמין למשתמשי בנק לאומי וכרטיסי האשראי של לאומי קארד למשתמשי האנדרואיד בלבד.

כפי שחשפנו לראשונה ב-The Verifier, בנק לאומי העלה קמפיין פרסומי בו החברה חשפה כי ניתן יהיה לשלם עם שירות התשלומים שלה “משלמים בנייד” במכשירי האייפון עם האפל פיי, ובמכשירי האנדרואיד באפליקציית לאומי בלבד. לאחר החשיפה שלנו, בנק לאומי מיהר להוריד את האזכור למכשיר האייפון ולתמיכה באפל פיי (Apple Pay). שירות התשלומים של אפל צפוי להגיע לישראל עד סוף השנה הנוכחית, וכמובן שבנק לאומי יתמוך בשירות ברגע שזה יהיה זמין למשתמשים בישראל.

כפי שחשפנו בבלעדיות - אפל פיי בדרך לשירות התשלומים בנייד של בנק לאומי \ תמונה: אבי דוד The Verifier
כפי שחשפנו בבלעדיות – אפל פיי בדרך לשירות התשלומים בנייד של בנק לאומי \ תמונה: אבי דוד The Verifier

אפל מצידה, מעוניינת להשיק את האפל פיי בישראל. אך לא לפני שבתי העסק הגדולים יעברו למערכת התשלומים החדשה בטכנולוגיית EMV שתומכת בהצמדת מכשיר הסמארטפון ורכישה מאובטחת. כל חברות האשראי בישראל סיימו את החתימה עם אפל ל-4 שנים הקרובות, כך ששירות התשלומים האפל פיי יהיה זמין כבר בקרוב, אבל רק כאשר פריסת מערכת התשלומים החדשה בישראל תעבור את ה-40%.

כך תשלמו בנייד עם כרטיסי האשראי של בנק לאומי

אם יש לכם מכשיר אנדרואיד, הורידו את אפליקציית בנק לאומי מהגוגל פליי סטור, התחברו עם שם המשתמש והסיסמה ולחצו על התפריט ובחרו בהגדרות סיסמה ושירותים, ולאחר מכן בחרו בתשלום בנייד. בחרו את כרטיס האשראי אותו תרצו לשלם – כל לקוח של לאומי שמשתמש באפליקציית לאומי, בעל כרטיס אשראי של ויזה ומאסטרכארד שמופיע על גביו לוגו לאומי (כרטיס אשראי או כרטיס דביט), וסיימו את תהליך ההרשמה. אם בחרתם באפליקציה אחרת לתשלומים בנייד, יש להחליף את האפליקציה בזאת של לאומי כברירת מחדל, ורק לאחר מכן ניתן יהיה לשלם כאשר המכשיר יהיה פתוח מנעילת המסך בהצמדה למסוף התשלומים, אם תומך בכך.

https://www.youtube.com/watch?v=dLRetbJNjUk

בנק לאומי מציע הטבה לנרשמים חדשים, עד 10% החזר בכל רכישה שתעשו לכרטיס (עד 100 שקלים). מי שנרשם לשירות מראש, יקבל נקודות של גודיז. אך לצערנו, המבצע הנ”ל כבר אינו בתוקף. בישראל, כל רכישה של עד 300 שקלים אינה דורשת את הקוד הסודי, אך אם סכום החיוב יעבור את ה-300 שקלים, על המשתמש יהיה להכניס את הקוד האישי של הכרטיס על מנת לבצע את הרכישה. 

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra