אפל פיי כבר לא \ תמונה: Apple

בנק לאומי משיק קמפיין פרסומי עם הוראות לשימוש באפל פיי בישראל

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

בנק לאומי משיק בימים אלו קמפיין אינטרנטי פרסומי אשר פונה ללקוחות הבנק להירשם אל שירות התשלומים בנייד. על ידי הרשמה לשירות, ניתן יהיה לקבל התראה לפני כולם לרגל עליית השירות בישראל. בדף שעלה לאוויר ניתן לראות כיצד בנק לאומי מדגיש לגבי שימוש השירות באמצעות הארנק הדיגיטלי האפל פיי.

הארנק הסלולרי של בנק לאומי יהיה זמין למשתמשים בעלי מכשירי אייפון, אייפד מק ואפל ווטש עם התממשקות לשירות התשלומים הדיגיטלי האפל פיי (Apple Pay). כאשר משתמשים בעלי מכשיר סלולרי מבוסס מערכת ההפעלה אנדרואיד, ייאלצו להוריד את אפליקציית לאומי ולשלם דרכה, וזאת עד שגוגל תצטרף אף היא ותשיק את שירות התשלומים שלה, הגוגל פיי (Google Pay). גם שירות התשלומים של סמסונג, הסמסונג פיי (Samsung Pay), צפוי אף הוא להגיע לישראל בשנה הבאה.

בנק לאומי עם הארנק הדיגיטלי ואפל פיי בישראל \ תמונה: צילום מסך

כפי שחשפנו לראשונה לפני מספר שבועות כאן באתר, אפל החלה לאפשר למשתמש להוסיף כרטיסי אשראי ואף פתחה את ההגדרות של האפל פיי בישראל. נכון לכתיבת שורות אלו, במהלך הוספת הכרטיס מתקבלת הודעת שגיאה כי הכרטיס אינו תומך בשרות ועל המשתמש לפנות לחברת האשראי.

אפל פיי (Apple Pay) בישראל \ תמונה: צילום מסך

בנק לאומי עוד לא פתח את האפשרות, ואנו מחכים להודעה מסודרת שתצא בישראל. אפל עצמה עוד לא הודיעה על השקת האפל פיי בישראל, אך גורמים המקורבים לעסקה מדווחים לנו כי השירות יפתח באופן רשמי לכל המאוחר עד חודש נובמבר הקרוב.

מלבד בנק לאומי, בנקים נוספים כמו בנק הפועלים וחברות אשראי נוספות בישראל יאפשרו להוסיף את כרטיסי האשראי אל הארנק הדיגיטלי בסלולר עם אפל פיי.

אנחנו כמובן נמשיך לעדכן בעת יציאת שרות התשלום הדיגיטלי האפל פיי בישראל.

עדכון 00:23: לאומי הסירה את האיזכור לגבי אפל פיי מהאתר שלה, אבל לצערנ האינטרנט זוכר הכל וניתן לראות את האיזכור גם בדף השמור ברשת

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra