Apple Pay בישראל
Apple Pay בישראל תמונה: אילוסטרציה אבי דוד The Verifiert

חברות האשראי חתמו עם אפל על הסכם לשימוש שרות התשלומים ה-Apple Pay בישראל

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

מזה חודשים בהם אנו מעדכנים בכל הנוגע לשרות התשלומים הדיגיטלי של אפל, ה-Apple Pay. חשיפת השקת השרות דרך בנק לאומי ב-The Verifier הובילה את הבנק להעלים כל מידע הנוגע להשקה או לתמיכה בשרות.

אבל נראה כי היום (רביעי, 04/11) חברת ישראכרט רושמת לעצמה הצלחה וחותמת על הסכם של ארבע שנים בינה לבין אפל לתמיכה בשרות התשלומים ה-Apple Pay שצפוי להגיע לישראל בשבועות הקרובים. מלבד ישראכרט, גם כרטיסי מקס וכאל חתמו עם אפל על אותו הסכם.

Apple Pay בישראל \ צילום: אפל

אז מתי יושק שרות התשלומים ה-Apple Pay בישראל?

בתי העסק הגדולים בישראל מחוייבים לסיים את תהליך הטמעת הסליקה עם מערכות ה-EMV עד ה-30 בנובמבר, אך באפל ממתנים להמטעה של לפחות 40% במערכת הסליקה החדשה. כך שאנו צפויים להשקת שרות התשלומים ה-Apple Pay בישראל לקראת סוף השנה. אם לצערנו בישראל לא יגיעו לרף אותו הציבה אפל, שרות התשלומים יושק רק בתחילת 2021.

כיצד שרות התשלומים ה-Apple Pay עובד?

למרות שרוב הצרכנים בישראל מעדיפים מכשיר סמארטפון מבוסס מערכת ההפעלה האנדרואיד על פני האייפון של אפל, החברה עדיין מעוניינת בשוק הישראלי שאוהב לבזבז לא מעט. הוספת כרטיס האשראי או כרטיס הדביט (כרטיס חיוב מיידי) מתאפשר על גבי כמעט כל פלטפורמה של אפל: האייפון, האייפד, האפל ווטש ומחשבי המק. בעת הוספת הכרטיס, ניתן להצמיד את הסמארטפון או השעון למכשיר EMV תומך, ולבצע רכישה ללא הצורך בהוצאת הכרטיס מהארנק.

בישראל ניתן יהיה לבצע חיוב של עד 300 שקלים ללא הצורך בהכנסת הקוד האישי, ומכירות למעלה מ-300 שקלים יחוייבו מהמשתמש להכניס את הקוד האישי.

אנחנו נמשיך לעדכן בכל הקשור לשרות התשלומים ה-Apple Pay בישראל שצפוי להגיע אלינו בשבועות הקרובים.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra