מיקרוסופט בענן: האם בקרוב נזכה לגרסת ענן של מערכת ההפעלה חלונות 10?

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

בשבועות האחרונים רצו להן מספר שמועות על כך שחברת מיקרוסופט מתכננת להוציא גרסת ענן של מערכת ההפעלה חלונות 10. עד כה, השמועות היו כפי שהן, שמועות. אך מאז שחרור גרסת הפיתוח האחרונה עבור ה-Windows Insiders, נמצאו לכך גם הוכחות.

לפעמים שמועות מתגשמות, במיקרוסופט עובדים בימים אלו על גרסת ענן של מערכת ההפעלה חלונות 10 אשר זו תותקן על מחשבים עם חומרה “חלשה” יותר, וזאת על מנת להגיע לכמה שיותר משתמשים ולהגדיל כמובן את גודל המכירות. ברדמונד הבטיחו בחודש דצמבר האחרון, כי בחברה מתכוונים להביא גרסה מלאה של חלונות 10 עבור מעבדי ה-ARM, דבר אשר אכן מאשר את השמועות כי החברה בעבודות על גרסת ענן.

גרסת הענן תתמוך בחנות האפליקציות ה-Windows Store, ועל הגבי המערכת עצמה יותקנו מראש האפליקציות המובנות, כך שלמשתמש יהיו את השירותים שהוא צריך עם חיבור זמין לרשת האינטרנט. המשתמש יוכל להתקין על גבי המחשב מספר אפליקציות ורוב השימוש יעבור דרך שרות הענן ה-OneDrive שיהווה חלק גדול משרותי הענן של מיקרוסופט.

האם תרכשו מחשב נייד אשר יהווה עבורכם אך ורק שרותי אינטרנט וענן ולא מחשב מודרני? והאם מיקרוסופט בדרך לנגוס בחלק הכמעט בלעדי של גוגל עם ה-Chrome OS והכרומבוקים? 

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *