לוח הבקרה בחלונות 10 עובר מתיחת פנים

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

מערכת ההפעלה חלונות 10 ממשיכה להתפתח ולקבל עדכונים בכל כמה חודשים. עדכון הסתיו\חורף הביא עמו לא מעט בעיות לחברה שאילצו אותה להפסיק לשווק את העדכון, ולתקן את התקלות. עד כה, העדכון האחרון עדיין סובל ממספר בעיות אשר מתוקנות על ידי הפצת פאצ’ים דרך מערכת העדכונים ה-Windows Update.

ערכת נושא הלבנה עדכנית \ צילום מיקרוסופט

אך העדכון הגדול הבא שיקרא “19H1” יביא עימו שינויים של ממש למערכת ההפעלה חלונות 10 אשר עתיד לצאת ברבעון הראשון של 2019. העדכון הבא יכלול שינויי עיצובי אשר תכלול עדכון עיצובי לערכת הנושא הקלה (הלבנה), וכעת נראה כי לוח הבקרה (ה-Settings) אם תרצו, יקבל שינוי עיצובי אף הוא.

בגרסת הפיתוח האחרונה אשר שוחררה ל-Windows Insiders, חלקם גילו לפתע כי מיקרוסופט הפעילה בחשבון המיקרוסופט שלהם את העיצוב החדש בלוח הבקרה שכולל כעת בר עליון עם תמונת המשתמש, גישה מהירה לחשבון האישי ונתונים, האם הטלפון האישי מסונכרן למחשב, האם המחשב מעודכן לעדכונים האחרונים ב-Windows Update, ואם יש לכם את תוכנית ה-Rewards של מיקרוסופט, הנתונים הללו יופיעו בראש המסך..

השינוי הנ”ל לא זמין אצל כלל המשתמשים בגרסת הפיתוח האחרונה, אך הוא צפוי להגיע בשלמותו בגרסה הסופית אשר תשוחרר בחודשי האביב \ קיץ 2019.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra