מדידת סוכר בדם באפל ווטש סדרה 7?

דיווח: שעון האפל ווטש סדרה 7 יציע מדידת הסוכר בדם; הסוף לדקירות?

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

רק בשנה שעברה השיקה אפל (Apple) את השעון החכם האפל ווטש סדרה 6 עם אפשרות של מדידת ריווי החמצן בדם, דבר שיכול לעזור ללא מעט אנשים. השעון החכם של אפל בכל שנה מביא עימו חידושים בכל הקשור לנושא של ספורט, תזונה ובריאות. ונראה שגם השנה אפל מתכוונת להשיק את סדרה 7 שתכלול מספר חידושים.

קונספט מציג את מדידת הסוכר בדם באפל ווטש סדרה 7
קונספט מציג את מדידת הסוכר בדם באפל ווטש סדרה 7

לפני כשנה, דיווחנו כאן בבלעדיות ב-The Verifier, כי חברת אפל עובדת על שעון האפל ווטש סדרה 7 וכי היא מתכוונת להוסיף תמיכה בזיהוי ביומטרי של טביעת אצבע. באפל עדיין בוחנים את הטכנולוגיה שתתווסף בעתיד הקרוב. כיום, על מנת לפתוח את השעון אם מצב נעילה דלוק, על המשתמש להקליד את הקוד האישי, דבר אשר לפעמים לא נוח לפעולות מסוימות. ולכן באפל, בוחנים אפשרות ביומטרית, כפי שהיא מתכוונת לעשות בסדרת האייפון 13 (או על פי מספר דיווחים, אייפון 12S).

קונספט מציג את מדידת הסוכר בדם באפל ווטש סדרה 7

לא רק זיהוי ביומטרי, דיווח חדש פורסם אמש (שני, 25.01) כי אפל עובדת על הוספת מדידת הסוכר בדם. דבר שיעזור ללא מעט אנשים סוכרתיים להפסיק למדוד את הסוכר בדם על ידי דקירה, שעם השנים נהפכה לפחות פולשנית וכואבת. אם הדיווח אכן נכון, אפל צפויה להוסיף את האפשרות של מדידת הסוכר כבר בחודש ספטמבר הקרוב עם האפל ווטש סדרה 7.

קונספט מציג את מדידת הסוכר בדם באפל ווטש סדרה 7
קונספט מציג את מדידת הסוכר בדם באפל ווטש סדרה 7

לא רק אפל, גם סמסונג וחברות נוספות מעוניינות להביא את הפיתרון הכל כך חשוב לאותם אנשים אשר צריכים לדקור את עצמם מספר פעמים ביום על מנת לדעת את הסוכר בדם.  שתפו אותנו בתגובות, האם אפל היתה מציעה טכנולוגיה חדשה למדידת הסוכר בדם, הייתם רוכשים את האפל ווטש סדרה 7?

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *