סקיצת עבר של OnePlus
סקיצות עבר | תמונה: OnePlus

דיווח: חברת OnePlus תחשוף שעון חכם בשני דגמים

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

עוד ועוד הדלפות ושמועות מצטברות לגבי המוצרים הלבישים של חברת וואןפלוס (OnePlus), ובעוד החברה השיקה את צמיד הכושר החכם רק בשוק ההודי כרגע, השעון החכם של החברה עדיין לא נחשף באופן רשמי. כעת מדווח כי וואןפלוס צפויה להשיק שני דגמים לשעון החכם שייחשף בחודשים הקרובים.

המדליף Mukul Sharma הבחין כי באתר מכון התקנים ההודי עברו שני דגמים בשם W501GB ו-W301GB הרשומים תחת חברת OnePlus.

דגמי השעון של OnePlus באישור מכון התקנים ההודי
תמונה: טוויטר, Mukul Sharma

מלבד שמות הדגמים, הרישום לא מוסיף הרבה מידע פורמלי אך כן ניתן להסיק שלא מדובר (בהכרח) בגדלים שונים אלא בתוספת של פיצ’רים באחד שלא יהיו קיימים באחר, כדוגמת תמיכה סלולרית בנוסף לוייפיי, לעומת תמיכה ב-וייפיי בלבד. על פי המספר בדגמים, נראה כי דגם ה-501 צפוי להיות המתקדם מבין השניים ולקבל את הפיצ’רים הנוספים.

בדצמבר האחרון אישר מייסד ומנכ”ל חברת OnePlus, פיט לאו, כי שעון חכם מבית החברה אכן בדרך, ונכון לעכשיו אנחנו יודעים פרטים מאוד בסיסיים לגביו. אם הטיזר שהוציאה החברה באוקטובר יתברר כנכון, השעון החכם של Oneplus צפוי להיות עגול, בניגוד לדיווחים קודמים שדיברו על מבנה מרובע, הדומה לשעון של אפל (Apple) ולשעון של החברה-האחות Oppo.

כמו כן, עקב הידוק הקשרים ושיתוף הפעולה עם גוגל, מצופה מצד אחד שהשעון יגיע עם מערכת ההפעלה WearOS למכשירים לבישים, אך דיווחים סותרים לאחרונה מגלים כי ההיפך הוא הנכון והחברה תוציא שעון חכם עם מערכת עצמאית. מעבר לכך אין עוד פרטים מהותיים לגבי הפריט הלביש החדש מבית החברה הסינית אך הוא ככל הנראה יושק לצד סדרת ה-OnePlus 9 שעל פי שמועות תחשף בחודש מרץ הקרוב.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *