משתמשים מדווחים על זלילת סוללה מאז עדכון ה-iOS 14.2 במספר דגמי אייפון ואייפד

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

בשנים האחרונות, בחברת אפל (Apple) שמו לעצמם מטרה על מנת למגר את התופעה בה המשתמשים מדווחים על בעיית זלילת סוללה במכשירי אייפון ואייפד ישנים בעת יציאת עדכון גדול של מערכת ההפעלה ה-iOS.

החל מ-iOS 12, אפל הודיעה כי היא תמשיך לתמוך בעדכוני תוכנה עבור מכשירי אייפון מיושנים במכשירי אייפון כמו: האייפון 5s, האייפון 6 ה-6S וה-SE שנחשבו למיושנים. ב-iOS 14, כפי שדווח בבלעדיות ב-The Verifier, אפל הפסיקה את התמיכה באייפון 6. כעת, אייפון 6S והאייפון SE יקבלו את העדכונים האחרונים ולא יזכו לעדכן ל-iOS 15.

עדכון iOS 14.2 \ תמונה: MacRumors
עדכון iOS 14.2 \ תמונה: MacRumors

אך נראה כי מאז שהוציאה אפל את עדכון ה-iOS 14.2 לפני מספר שבועות, משתמשים בעלי מכשירי אייפון XS, אייפון X, אייפון 7 ואייפון 6S וה-SE דור ראשון, מדווחים בפורומים של אפל ו-Reddit על לא מעט בעיות עם הסוללה. כאשר קרוב ל-50 אחוז מהסוללה יורדים במהלך של כחצי שעה. גם זמן ההטענה עצמו לוקח ארוך מהרגיל. אנו ב-The Verifier יכולים לאשר כי אכן נתקלנו בתקלה דומה במכשיר האייפון X.

על פי מספר דיווחים, מדובר ככל הנראה בבעית תוכנה אשר נגרמת בשל העדכון האחרון של iOS 14.2. באפל עדיין לא הגיבו או אישרו את התקלה שנגרמת לחיי הסוללה להסתיים כל כך מהר, ואנו מקווים לראות פיתרון מהיר לבעיה.

אייפון 7, השורד האחרון \ תמונה: אפל

כיום, עדכון ה-iOS 14.3 נמצא כבר בבטא השלישית וזה צפוי לצאת בקרוב לכלל המשתמשים. אנו עדיין לא עדים לאישור מאפל או בפירוט הבטא האחרונה אם התקלה אכן טופלה.

האם גם אתם מרגישים שהסוללה במכשירי האייפון והאייפד מסתיימת מהר לאחר שדרוג ל-iOS 14.2? שתפו אותנו בתגובות >>

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra