מערכת ההפעלה iOS 15 תחשף לראשונה ב-7 ביוני \ תמונה: אלדד מטמון The Verifier

פרסום ראשון: עדכון ה-iOS 15 יתמוך באייפון 7 ומעלה

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת אפל (Apple) החלה לגבש את החידושים שיגיעו לעדכון מערכת ההפעלה ה-iOS 15 שצפויה לצאת בספטמבר 2021, אך יחד עם העדכון הגדול הבא, באפל בוחנים מי מהאייפונים יוכל לקבל את העדכון.

סדרת האייפון 6, אשר בהמשך כללה גם את האייפון 6S והאייפון 6S פלוס, לצד האייפון SE שהושק מספר חודשים לאחר מכן, היתה אחת מסדרות האייפון הפופולריות בקרב המשתמשים. עד כה לא מעט מהרוכשים עדיין עושים שימוש במכשירים שהושקו אי שם ב-2015 (והאייפון SE דור ראשון במרץ 2016 שהושק פעם נוספת ב-2017 עם איחסון גדול יותר).

למרות הפופולריות של המכשירים, בתחום החומרה הם כבר על הגבול שהופך אותם לכמעט פחות רלוונטיים, בין אם זו הסוללה המיושנת, המצלמה שלא משתווה למכשירים עכשיוויים, וכמובן גם מעבד ה-A9 שמתקשה לעמוד בביצועים של המשתמשים היום. המסקנות האלה (ועוד) הן גם ככל הנראה מה שמוביל את אפל לברור את המכשירים שיתמכו בגרסת מערכת ההפעלה הבאה.

כעת אנחנו יכולים לדווח לראשונה כי עדכון מערכת ההפעלה ה-iOS 14 הוא בעצם העדכון האחרון הגדול עבור סדרת המכשירים המוזכרת, שכן אותם מכשירים יפסיקו לקבל עדכוני חידושים ויוגבלו לעדכוני אבטחה בלבד. עדכון ה-iOS 15 יתמוך במכשירי האייפון 7 ומעלה וזה יהיה זמין בחודש ספטמבר כנהוג על אפל ב-2021.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra