כך תקבלו מנוי בחינם לשירות המוזיקה אפל מיוזיק חמישה חודשים

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

תקופת החגים הנוצריים כאן, ובעולם חוגגים את חודש הקניות עם מבצעי בלאק פריידי, סייבר מאנדיי ועוד. אם אתם אוהבים מוזיקה, תשמחו לדעת כי אפל מאפשרת למנויים חדשים לקבל מנוי בחינם למשך חמישה חודשים ללא עלות לשירות המוזיקה האפל מיוזיק (Apple Music).

אם עד כה לא השתמשתם באפל מיוזיק, כך תשיגו מנוי למשך חמישה חודשים בחינם:

  1. הורידו והתקינו את אפליקציית שאזאם (Shazam) מחנות האפליקציות האפסטור.
  2. לאחר ההתקנה, פתחו את האפליקציה וחפשו אחר שיר שמתנגן ברקע.
  3. לאחר זיהוי השיר, אפליקציית שאזאם תאפשר לכם לנגן את השיר באפל מיוזיק, לחצו על השירות והאפשרות למנוי של חמישה חודשים אמור להופיע לכם. בחרו באפשרות ותהינו ממנוי לשירות המוזיקה של אפל ללא עלות וללא התחייבות.

אך שימו לב: אם לא תבטלו את המנוי בתום החמישה חודשי התנסות, השירות אוטומטית יחייב אתכם בסכום העלות החודשית על פי המדינה בה אתם מתגוררים. כאשר בישראל מנוי יחיד חודשי עולה 19.90 שקלים, ומנוי משפחתי חודשי עולה 29.90 שקלים. אם אתם סטודנטים, מנוי האפל מיוזיק יעלה לכם 9.90 שקלים בחודש. אפשרות קבלת המנוי בחינם למשך חמישה חודשים באפל מוזיק זמין עד לתאריך עד ה-17 בינואר 2021.

שתפו אותנו בתגובות האם הצלחתם להשיג את המנוי בחינם למשך חמישה חודשים באפל מיוזיק >>

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra