לפני אפל? סמסונג עשויה להציג תגיות חכמות משלה ממש בקרוב

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

בזמן שאפל (Apple) מסרבת לחשוף את ה-AirTags שכולם כבר מצפים להן, נראה שסמסונג (Samsung) עשויה לעקוף אותה ולצאת עם תגיות חכמות משלה.

בבקשה שהוגשה לאישורו של משרד התקשורת האינדונזי, נחשף מוצר חדש מבית סמסונג בשם Galaxy Smart Tag. המוצר החדש, עם שם הדגם EI-T5300, הוא ככל הנראה התגיות החכמות, אשר צפויות להשתלב תחת מותג מוצרי ה-Galaxy של החברה ולאפשר לכם להצמיד אותן לפריטים כדי שתוכלו לאתר אותם בקלות.

בניגוד למוצרים דומים בשוק המבוססים על בלוטות’ ומוגבלים במרחק הניתן לאיתור, על פי דיווחים, התגיות של סמסונג צפויות לתמוך בקישוריות סלולרית, וייפיי, GPS, וכן גם את טכנולוגיית UWB (ר”ת Ultra Wide-band) שמאפשרת העברה מהירה יותר בין התקנים, טכנולוגיה אשר משולבת היום במכשיר הגלקסי נוט 20 אולטרה.

לצד האישור שהוגש למשרד התקשורת, משתמש טוויטר פירסם מה שנראה כמו רישומים של התגיות החדשות, לצד הצבעים הצפויים, שחור ו’שיבולת שועל’: 

https://twitter.com/cozyplanes/status/1333426652815060992?s=1

זו לא הפעם הראשונה שסמסונג מציגה תגיות חכמות שכן בשנת 2018 חשפה החברה תגיות תחת המיתוג של SmartThings, מותג החברה אשר כולל את מוצרי ה-IoT שלה. באמצעות אותן תגיות יכולתם למצוא כל אביזר אליו הצמדתם אותן, וזאת בזכות יכולות הקישוריות הסלולרית.

SmartThings Tracker של סמסונג

התזמון להופעת התגיות במשרד התקשורת האינדונזי מגיע לצד הדיווחים כי סמסונג צפויה לקיים אירוע הכרזה כבר בחודש ינואר הקרוב, שם תשיק ככל הנראה החברה את סדרת ה-Galaxy S החדשה. מאחר ולא צפוי אירוע של אפל בקרוב, ייתכן כי סמסונג תהיה הראשונה להחזיר את תחום התגיות בחזרה לשולחן.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch