עדכון OneUI 3.0 החל מחודש נובמבר \ תמונה: סמסונג

עדכון OneUI 3.0 מבוסס אנדרואיד 11 יהיה זמין החל מחודש נובמבר

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

אמש (שישי, 30.10) שחררה סמסונג (Samsung) את הבטא השלישית של עדכון ה-OneUI 3.0 שמבוסס על מערכת ההפעלה אנדרואיד 11 לבעלי מכשיר הגלקסי S20 שהוא כעת היחיד שמשתתף בבטא.

על פי אתר סמסונג מלזיה – OneUI 3.0 החל מחודש נובמבר \ תמונה: צילום מסך

על פי אתר סמסונג מלזיה, סמסונג צפויה להוציא את עדכון ה-OneUI 3.0 בחודש נובמבר הקרוב, כאשר התאריך הסופי אינו ידוע. סמסונג צפויה לשחרר את העדכון בתחילה לסדרות הבאות:

  • Galaxy S20
  • Galaxy Note20
  • Galaxy Z Fold 2
  • Galaxy Z Flip + Flip 5G
  • Galaxy S20 FE

עוד לא ברור האם הסדרות “הישנות” יותר, כמו הגלקסי S10, הגלקסי נוט10, הגלקסי Z פליפ, והגלקסי פולד הראשון יקבלו את העדכון עוד השנה, או כאשר סמסונג תשחרר את העדכון ברבעון הראשון של 2021. ברגע שנקבל את מפת הדרכים נעדכן אותה כאן באתר ובכתבה בה אנו מעדכנים על כל עדכוני אנדרואיד 11 למכשירי האנדרואיד השונים.

עדכון OneUI 3.0 החל מחודש נובמבר \ תמונה: סמסונג

אז מה חדש ב-OneUI 3.0?

מסך הנעילה ומסך ההתראות שניהם עוברים שינוי של ממש. מסך הנעילה כעת כולל התראות בצורה נוחה יותר מבעבר, ומסך ההתראות מאפשר כעת מעבר חלק בין מוזיקה לוידאו, תצוגה רעננה להתראות ועוד. מסך הנעילה כעת מאפשר לבחור במצב של רענון הרקע בכל פעם שתפעילו את המכשיר.

עדכון OneUI 3.0 החל מחודש נובמבר \ תמונה: סמסונג

אנדרואיד 11 הותאמה כמעט במלואה לכל סוג של מסך, מה שנקרא תצוגה רספונסיבית. כחלק מעדכון OneUi 3.0, סמסונג מתאימה את העיצוב הרענן שזה יתאים לכל סוג מסך ויהיה מותאם בין המסכים המתקפלים שלה, לבין מכשירים בעלי מסך קטן יותר.

כפי שמופיע באתר סמסונג מלזיה – One UI 3.0 זמין החל מנובמבר \ תמונה: סמסונג

משתמשי הפולד 1 והפולד 2 מקבלים אפשרויות צילום מתקדמות בעת שימוש במצלמות וקיפול המסך על מנת לצלם תמונות סלפי ועוד. מלבד אפשרויות הצילום החדשות, סמסונג תאפשר חילוק המסכים בצורה נוחה יותר, על מנת להשתמש במספר אפליקציות זו לצד זו. בעלי הנוט? תשמחו לדעת כי גם כאן סמסונג דואגת למשתמשים (מלבד המסכים המתקפלים) ותאפשר שימוש במחוות ושימושיות מתקדמת עם העט ה-S Pen.

כפי שמופיע באתר סמסונג מלזיה – One UI 3.0 זמין החל מנובמבר \ תמונה: סמסונג

עוד שינויים שניתן למצוא ב-OneUI 3.0: שיחות וידאו במסך מלא עם אפשרויות של שימוש ב-AR אימוג’י במקום הפנים, שינוי עיצובי לכלל האפליקציות המובנות ולמערכת, מסך התראות חכם יותר ועוד.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra