מוטורולה razr 5g \ תמונה: מוטורולה

הרוכשים נדהמו לגלות: אמזון פותחת את קופסת ה-Motorola razr 5G לפני שהמכשיר נשלח ללקוחות

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

משתמשים שרכשו את מכשיר ה-Motorola razr 5G כ-Unlocked מחנות האמזון שבארה”ב, גילו להפתעתם כי המכשיר שנשלח להם נפתח, על מנת לוודא כי המוצר נשלח כאשר המסך מקופל. באמזון מדגישים כי המכשיר חדש לגמרי.

תארו לכם שאתם מחכים בסבלנות לסמארטפון החדש שרק עכשיו רכשתם, המשלוח מגיע לביתכם ואתם נדהמים לגלות כי מישהו פתח את הקופסא, קיפל את המכשיר והשאיר טביעות אצבעות, כאילו מדובר במכשיר משומש. זה מה שקרה עם המכשיר החדש של מוטורולה, כאשר הסגירה הראשונית של הקופסא כבר נהרסה על ידי אמזון, וזאת, לדבריה, על מנת שהמכשיר לא ייפגע בעת השילוח.

מוטורולה razr 5g \ תמונה: מוטורולה

למרות הכוונה המקורית של מוטורולה לשלוח את מכשיר ה-RAZR החדש במצב פתוח, אמזון (Amazon) ככל הנראה מעוניינת לצמצם את פוטנציאל התלונות ולכסות את עצמה, על ידי שליחת המכשיר המתקפל במצב סגור. על פי ההודעה שנמסרה ללקוחות שרכשו את המכשיר: “אנו מתנצלים מראש כי הקופסא נפתחה והמכשיר עבר קיפול וזאת על מנת להגן על המסך בעת המשלוח, ייתכן ותמצאו טביעות אצבעות והסגירה המקורית נפתחה לפני”.

אמזון \ תמונה: אילוסטרציה The Verifier

בעקבות זאת, אמזון עצמה מציעה את המוטורולה razr 5G בהנחה של 400 דולר, מה שאומר כי המכשיר נמכר כמכשיר פתוח דרך אמזון עצמה בעלות של 999 דולר, במקום 1399 דולר. עדיין, האם זה נותן לאמזון את הזכות לפתוח את הקופסא המקורית ולקפל את המסך לפני השילוח? לא אהבנו.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *