אפל משיקה בעולם את מנוי Apple One; גם בישראל

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

לצד השעונים והאייפדים החדשים שנחשפו השנה, הכריזה אפל (Apple) גם על מנוי חודשי חדש, ‘אפל וואן’ (Apple One), שיחסוך לכם כסף במגוון השירותים המוצעים על ידי אפל. כעת אפל משיקה את המנוי במעל 100 מדינות בעולם, וגם ישראל ביניהן.

מודל המנוי החדש של אפל כולל בתוכו את מגוון שירותי התוכן של אפל, ביניהם אפל טיוי פלוס, אפל ארקייד, אפל מיוזיק, אפל פיטנס פלוס ועוד. כמו כן, המנוי מציע תוספת איחסון בענן של אפל, iCloud, המשתנה בהתאם לתוכנית המינוי שתבחרו.

תוכנית המנויים של Apple One כוללת שלושה מסלולים עם תוכן משתנה:

  • תוכנית אישית – התוכנית כוללת את השירותים אפל מיוזיק, אפל טיוי פלוס, שירות המשחקים אפל ארקייד ונפח איחסון ב-iCloud של 50 ג”ב במחיר של 14.95 דולרים לחודש (37.5 שקלים).
  • תוכנית משפחתית – התוכנית כוללת את כל השירותים הכלולים בתכנית האישית מלבד נפח האיחסון בענן שמגיע ל-200 ג”ב. התוכנית הזו היר המשתלמת ביותר מבין השלושה כי העלות שלה עומדת על 19.95 דולרים בחודש (51.5 שקלים) וניתן לצרף עד 6 בני משפחה תחת חשבון אחד.
  • תוכנית Premier – נוסף על התכנים בתוכניות האחרות, כאן תמצאו גם את שירות החדשות אפל ניוז פלוס, ושירות הכושר החדש, אפל פיטנס פלוס, לצד 2 טרה בייט של איחסון ב-iCloud, בעלות חודשית של 29.95 דולרים. התוכנית הזו זמינה כרגע רק בארה”ב, בריטניה, אוסטרליה וקנדה מאחר ורק שם זמין שירות החדשות של אפל. כמו כן, גם שירות הכושר אפל פיטנס פלוס צפוי להיות זמין רק יותר מאוחר השנה.

ככה תצטרפו אל אפל וואן

כדי להצטרף לאחת מהתוכניות הזמינות עקבו אחק הצעדים הבאים:

  1. הכנסו אל מסך ההגדרות
  2. הקישו על השם שלכם
  3. שם ליחצו על אופציית השירותים (Subscriptions)
  4. כעת אמורה לקפוץ הודעה המציעה את שירות Apple One. מאחר והשירות יהיה זמין בהדרגה לכל המשתמשים, מומלץ לחזור מספר פעמים על הצעדים הקודמים עד שההודעה תופיע גם אצלכם.
שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *