“קחו נשימה עמוקה ותתכוננו”; גוגל Nest לקראת הכרזה ביום שני הקרוב

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת גוגל (Google) תחת מותג ה-Nest מתכוננת להכרזה על מוצר חדש ביום שני הקרוב (13.7), כך פרסמה החברה בחשבון הטוויטר שלה מוקדם יותר היום (ז’). אז על מה תכריז גוגל?

בקליפ של 4 שניות בלבד בציוץ שפרסמה מוקדם יותר היום, ניתן לראות את הקומיקאי פרד ארמיסן, כאשר הוא בתנוחת יוגה. תחת הכיתוב: “קחו נשימה עמוקה ותתכוננו למשהו מיוחד ביום שני הקרוב”. עוד לא ברור האם מדובר ברמקול החכם החדש שנחשף לפני מספר ימים או כי מדובר בפיצ’ר יוגה חדש לגוגל אסיסטנט, או קול חדש? לא ברור עד כה על מה מתכוונת להכריז גוגל.

הנסיך, רמקול חכם מבית גוגל Nest \ צילום: גוגל

רק לפני מספר ימים דיווחנו כאן באתר, כי גוגל מתכוננת להשיק רמקול חכם חדש תחת מותג ה-Nest.  שם קוד “נסיך” צפוי להתממשק עם רמקול נוסף וליצור מערכת שמע סטריאו, בדומה למה שעושה חברת SONOS עם הרמקולים שלה. הוא כמובן מגיע ללא מסך, והוא צפוי לכלול 2 טוויטרים ו-2 סאב וופרים. הרמקול יהיה זמין בצבעים אפור, כחול, סגול וירוק.

 

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra