הנסיך, רמקול חכם מבית גוגל Nest \ צילום: גוגל

גוגל חושפת את ה”נסיך” החדש בסדרת הרמקולים החכמים שלה

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

חברת גוגל (Google) עובדת על קו מוצרים חדש “Made By Google” לקראת תקופת החגים שתבוא עלינו לטובה בסוף השנה. מוקדם יותר היום (ו’), נצפה הרמקול החכם החדש מסדרת ה-Nest, כשהוא עובר משרד התקשורת היפני.

שמו של הרמקול החדש מסדרת ה-Nest אינו ידוע, אך החברים מ-9t5google מודעים לקיומו תחת שם קוד “Prince” (נסיך), כשאיכות השמע והעוצמה שלו צפויים להיות משהו בין הגוגל הום ולבין הגוגל הום מקס.

גוגל עצמה החליטה שאם הנסיך נחשף, היא מצטרפת לחגיגה. החברה פנתה אל 9to5google ושלחה להם תמונות רשמיות של הרמקול החדש ווידאו קצר. על פי המידע שנמסר, ה”נסיך” צפוי להתממשק עם רמקול נוסף וליצור מערכת שמע סטריאו, בדומה למה שעושה חברת SONOS עם הרמקולים שלה.

הוא כמובן מגיע ללא מסך, והוא צפוי לכלול 2 טוויטרים ו-2 סאב וופרים. הרמקול יהיה זמין בצבעים אפור, כחול, סגול וירוק.

עוד לא ברור מתי גוגל מתכננת להשיק את קו המוצרים החדשים שלה לשנת 2020. אנו מצפים לארוע Made By Google שבו החברה צפויה לחשוף את סדרת מכשירי הפיקסל 5, את הרמקול החדש, מחבר (דונגל) טלוויזיה עם אנדרואיד טיוי ועוד.

מה דעתכם על העיצוב של הרמקול החכם החדש של גוגל?

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *