פתחו את היומנים: סדרת ה-Huawei Mate 30 תיחשף ב-19 בספטמבר

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

אז עכשיו זה רשמי: וואווי (Huawei) תחשוף את סדרת מכשירים ה-Mate 30 ב-19 בספטמבר, במינכן שבגרמניה. אם המסורת תימשך, אנחנו צפויים לראות שלושה מכשירים בסדרה החדשה: גרסת ה-Lite, הגרסה הרגילה וגרסת ה-Pro.

המכשירים החדשים צפויים להגיע עם קו עיצובי רענן השונה מהמכשירים של השנה שעברה. תכונה בולטת היא המצלמה, הממוקמת במבנה עגול, שמעטר גם את ההזמנה לאירוע. מסכי המכשירים השנה צפויים להיות מסופקים על ידי סמסונג אך הם עדיין צפויים לכלול מגרעת בראשם. בתור סדרת המכשירים העסקית של החברה, המכשיר יישא בתוכו את המעבד החדש של וואווי, Kirin 990, אשר ביצועיו שוויי ערך (אם לא יותר) למתחרה המובילה בתחום Snapdragon 855.

מכשיר המריבה

המלחמה העסקית בין ארה”ב לסין מעוררת כותרות בעיקר בכל מה שקשור לענקית הסינית וואווי. תחילה הודיע טראמפ על חרם מיידי ואסר על חברות אמריקאיות לבצע עסקים עם החברה, מה שהוביל לחשש לעתידם של מכשירי האנדרואיד מבית היצרנית. אך לא עבר זמן רב והחברה קיבלה הארכה עבור תוקף העסקים עם החברות האמריקאיות לשלושה חודשים נוספים. בזמן שקדם לכך, וואווי הגבירה את העבודה על מערכת ההפעלה החדשה שלה, HarmonyOS, וגם עובדת על שירות מפות משלה, רק כדי להתכונן לרגע שידחקו אותה לפינה באופן סופי.

כמובן שאי אפשר שלא להתייחס לסלוגן שמלווה את ההזמנה Rethink Possibilities (“לחשוב שוב על האפשרויות) מה שעשוי לרמוז שהמייט 30 יהיה המכשיר הראשון שיאפשר מעבר בין מערכת ההפעלה אנדרואיד למערכת החדשה של וואווי, בנוסף למגוון האפשרויות שהוא צפוי להציע.

האירוע יתקיים כאמור ב19 בספטמבר במינכן ויועבר בשידור חי באתר החברה. אנחנו נהיה כאן כדי לדווח לכם את כל הפרטים מיד בתום האירוע

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch