קונסולת Nintendo Switch Lite תגיע לישראל ב-20 בספטמבר; המחיר 949 שקלים

מערכת האתר
פורסם על ידי מערכת האתר

חברת תור גיימינג, היבואנית הרשמית של נינטנדו (Nintendo) בישראל, חשפה היום את תאריך ההשקה לקונסולה החדשה של נינטנדו – Nintendo Switch Lite. הקונסולה החדשה תושק ביבוא רשמי ב-20 לספטמבר, תאריך ההשקה העולמי, במחיר מומלץ לצרכן של 949 שקלים. החל מהיום, ניתן לרכוש את הקונסולה בהזמנה מוקדמת בחנות Nintendo בדיזנגוף סנטר ת”א, באתר Nintendo.co.il ואצל המשווקים הרשמיים.

 

Nintendo Switch Lite היא התוספת החדשה למשפחת Nintendo Switch, עם בקרים מובנים ועיצוב שמוקדש למשחק במצב נייד. הקונסולה מגיעה בצבעים צהוב, אפור וטורקיז. ה-Nintendo Switch Lite מגיעה עם בקרים מובנים, והיא קטנה וקלה יותר מדגם הדגל של Nintendo Switch. בזכות המימדים הקטנים יותר והמשקל הקל, זו הקונסולה המושלמת לצאת איתה לדרכים.

Nintendo Switch Lite | תמונה: יח”צ

הקונסולה החדשה תומכת באלפי משחקים מתוך הספרייה הרחבה של Nintendo Switch וכן משחקים עתידיים כגון The Legend of Zelda: Link’s Awakening המושק ב20.9, Luigi’s Mansion™ 3 המושק ב31.10 וכמובן משחקים כגון FIFA 20 ועוד.

תור גיימינג הביאה את חברת נינטנדו ומוצריה לצרכן הישראלי ביבוא רשמי בחודש אפריל האחרון, ובחודש יוני הביאה לישראל בשורה גדולה בענף הגיימינג כאשר השיקה חנות מותג של Nintendo בדיזנגוף סנטר ת”א, עם חווית המותג המלאה ומגוון של מאות מוצרים.

שתפו כתבה