סלולר

זה הסמארטפון שעשוי להיות הראשון עם מצלמה מתחת למסך

הוא התחיל את טרנד המגרעת וכלל אפשרויות חיבור מודולריות, אבל המכירות שלו לא היו טובות במיוחד. כעת, אחרי לא מעט דיווחים על סגירת החברה והפסקת הפיתוח, סימנים ברשת מצביעים כי דור ההמשך של מכשיר ה-Essential Phone עשוי להגיע בקרוב, והוא צפוי להיות חדשני לא פחות.

פטנט שהוגש לפני כשנתיים, פורסם כעת ב- (WIPO (World Intellectual Property Office וחושף עיצוב חדש של המכשיר הבא מבית Essential, לצד כמה פרטים חדשניים. על פי הפטנט, ניתן לראות כי המסך הקדמי שלם לגמרי וכמעט ללא שוליים. במסך לא תמצאו מגרעות או חורים עבור המצלמה הקדמית, כפי שעושה זאת כיום סמסונג עם ה-Galaxy S10, וגם לא תמצאו מנגנון נשלף החושף את המצלמה מתוך המכשיר, כפי שבוחרות לעשות לא מעט חברות אחרות.

הפיתרון במכשיר ה-Essential החדש למצלמה הקדמית, על פי הפטנט, הוא חלומה הרטוב של כל יצרנית סלולר. במידה ואותו מכשיר ייצא לאור בקרוב, הוא עשוי להיות המכשיר הראשון שמשלב את המצלמה מתחת למסך המכשיר, בדומה לחיישני טביעת האצבע שכבר עשו את ההסבה הזו. ואם כבר חיישן טביעת האצבע, החלק המפתיע בפטנט הוא שאותו חיישן ממוקם דווקא בגב המכשיר ולא במסך למרות הטכנולוגיה הקיימת הזו.

תמונה: LetsGoDigital

עוד חושף הפטנט שינוי קל בגבו. מלבד קורא טביעת האצבע ניתן לראות מערך צילום כפול שאינו מרגש במיוחד, אך מחדש קצת מאחר ובמכשיר הראשון לא הייתה אחת, ומשתמשים נאלצו לרכוש אביזר מצלמה מודולרי. ובנוגע למודולריות, הפטנט מראה כי החיבור המודולרי עדיין נותר וייתכן ונראה שידרוג בנושא.

מאחר ומדובר כרגע רק בפטנט, לא ברור אם המכשיר יקרום עור וגידים בצורה שהוגש בה לפני כשנתיים, אך נותר לנו רק לקוות.

דרך
LetGoDigital
תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close