בין אפל לגוגל: חברת מיקרוסופט תערוך את אירוע ה-Surface ב-2 באוקטובר

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

מחכה לנו תקופה עמוסה באירועים, ונראה כי כל החברות הגדולות בשוק רוצות למצות את שנת 2018 עם חומרה ותוכנה חדשה. אז רגע אחרי שאפל תכריז על מכשירי האייפון החדשים, ושניה אחת לפני שגוגל תחשוף את סדרת הפיקסלים שלה, חברת מיקרוסופט תשיק עדכון רחב למחשבי ה-Surface שלה.

רגע מזמנך – ההזמנה לאירוע המדיה של מיקרוסופט \ צילום: מיקרוסופט

החברה תערוך אף היא אירוע בניו יורק בתאריך ה-2 באוקטובר בו החברה תציג עדכוני חומרה למחשבי ה-Surface, כאשר אז החברה אמורה אף להכריז על השקת עדכון אוקטובר 2018 עבור מערכת ההפעלה חלונות 10. בין החידושים שצפוייה מיקרוסופט להציג הם עדכוני חומרה נכון לרגע זה, אנו לא צפויים לקבל מחשבים חדשים.

https://www.youtube.com/watch?v=krRRskzHWFE

מיקרוסופט השיקה לאחרונה את ה-Surface Go טאבלט ומחשב נייד היברידי שהוא האח הקטן של ה-Surface Pro שמתחיל במחיר של $399 דולר ומגיע עם מערכת ההפעלה חלונות 10 המלאה.

אנו ב-The Verifier נעדכן כאן באתר ובעמוד הפייסבוק שלנו על כל מה שחדש בארוע החומרה של מיקרוסופט שיערך ב-2 באוקטובר.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra