לא רק מכוניות: חברת Uber משיקה שרות השכרת אופניים וקורקינט חשמליים

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת Uber (אובר) השיקה היום (שישי) שרותי השכרת אופניים וקורקינט חשמליים בתוך האפליקציה הראשית שלה. בחברה הביטחו שינויים גדולים במשך שנה שלמה, ובכל חודש השיקה החברה שרות אחר. נראה כי הפעם החברה מעוניינת להפסיק להיות רק חברת מוניות, אלא להפוך לפלטפורמה אשר תספק למשתמש השכרה של אופניים וקורקינט חשמליים אשר זמינים כבר עכשיו במספר ערים בארה”ב.

Uber היא פלטפורמה טכנולוגית אשר מקשרת בין נהגים לבין נוסעים דרך אפליקציה בסמארטפון. בערים בהן פועלת אובר, ניתן לבקש נסיעה דרך האפליקציה. בקשת הנוסע נשלחת לנהגים בסביבה. כאשר נהג מקבל את בקשת הנסיעה, האפליקציה תציג את הזמן המשוער שייקח לנהג להגיע אל הנוסע.

החברה ניסתה לא פעם להיכנס לשוק הישראלי אך משרד התחבורה אינו מאפשר כניסה שכזאת לשוק מכיוון שזאת עלולה לגרום לתחרות גדולה יותר בשוק הישראלי. כאשר נהגי המוניות כיום עוברים יותר ויותר לפלטפורמות כמו Gett הישראלית. כניסה שכזאת לישראל יכולה להיות טובה לנוסעים, פחות אולי לנהגים.

חברת Uber מוסיפה כעת תמיכה של השכרת אופניים או קורקינט חשמליים בערים בארה”ב אשר מאפשרת למשתמש לבחור במגוון דרכים להגיע אל היעד. השימוש נעשה ישירות מתוך האפליקציה הראשית והמשתמש יכול לבחור בשיטת התחבורה שמתאימה לו. התשלום כמובן נעשה ישירות לחברת אובר באפליקציה ולמשתמש נותר רק לבחור.

אז כעת שהחברה משיקה שרותים חדשים שהם לא נסיעות, האם נזכה כניסה שכזאת לשוק הישראלי?

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *