אנדרואיד

פתחו את היומנים: גוגל תכריז על צמד מכשירי הפיקסל 3 ב-9 באוקטובר

לפני מספר דקות אחדות החלה חברת גוגל לשחרר את ההזמנה עבור אירוע המדיה שתערוך ב-9 באוקטובר בניו יורק, שם החברה צפויה “לחשוף” ולהכריז על צמד מכשירי הפיקסל 3 אשר צפויים להיות מושקים כבר באותו היום, כפי שהיה נהוג עם גוגל בעבר.

המכשירים הולדפו לא פעם במהלך השבועות האחרונים, החל מצילום של עובד החברה מחזיק את המכשיר בנסיעה ברכבת, עובדת אחרת אשר שוכחת את המכשיר במושב האחורי בניסה ב-Lyft, וכמה יחידות אשר מוצעות לרכישה בשוק השחור ושהגיעו לידיים הלא נכונות.

לא ברור עד כה האם גוגל עשתה זאת במכוון או לא, אבל מה שבטוח הוא שאנו כבר יודעים את רוב המידע אודות צמד המכשירים מסדרת הפיקסל 3. בהזמנה נכתב: ” I <3 NY”, אני אוהב (3) את ניו יורק. אותו משפט וסמל אשר מאפיין את העיר ניו יורק. שימו לב לספרה 3 בהזמנה, מה שאכן מאשר כי האירוע יהיה סביב מכשירי הפיקסל.

עולם הכרום

אך עוד צפויה גוגל באירוע לחשוף את מחשב הכרום ה-Pixelbook אשר צפוי להגיע בגרסה חדשה עם חומרה מתקדמת, כזאת שאולי לראשונה תאפשר להריץ את מערכת ההפעלה חלונות 10 בנוסף על גבי מערכת הכרום של גוגל. אם המידע שעד כה התגלה אכן נכון, אנו אכן צפויים לראות שדרוג רציני מבחינת החומרה.

רמקול עם מסך מגע

ולא רק מחשבים, גוגל צפויה לחשוף מסך מגע מבוסס רמקול חדש אשר יריץ את העוזרת הקולית ה-Google Assitant, אשר תהיה אחראית על השימוש ברמקול כמו ה-Google Home, Google Home Mini וה-Google Max. עיצוב המשתמש אף הוא הודלף ונמצא בקוד המקור בעדכון האחרון של אפליקציית גוגל למכשירי האנדרואיד.

הרמקול החכם של לנובו עם ה-Google Assistant צילום: לנובו

שעוני פיקסל? לא השנה

ומה לגבי שעונים חכמים? חברת גוגל הודיעה לפני מספר ימים בראיון כי הם אינם מתכוונים השנה להשיק שעוני פיקסל וזאת מכיוון שהם מעוניינים לתת מקום ליצרניות ולהתמקד בהם מאשר כרגע לצאת עם מוצר לשוק. בגוגל לא רוצים לפגוע כרגע באותן יצרניות שעונים אשר קצב המכירות שלהן לא כל כך גבוה, בדומה לאפל אשר שולטת בשוק השעונים החכמים. גוגל צפויה להשיק את עדכון מערכת ההפעלה ה-Wear OS כבר בימים הקרובים עם שלל חידושים ועיצוב רענן.

אנו ב-The Verifier נעביר את השידור החי כאן באתר ובעמוד הפייסבוק שלנו יחד עם שלל עדכונים חיים.

תגיות
להמשך קריאה

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Back to top button
Close