אינטרנט

10 שנים: גוגל חוגגת יום הולדת לדפדפן הגוגל כרום עם עיצוב רענן; זמין כעת להורדה

עשור, 10 שנים מאז השיקה חברת גוגל את הגרסה הראשונה של דפדפן הגוגל כרום. רבים הרימו גבה כאשר הדפדפן הוכרז והושק מבלי אירוע גרנדיוזי, ומאז צבר מאות מיליוני משתמשים וכעת הוא הדפדפן עם השימוש הגדול ביותר בעולם. לא פעם גוגל חטפה ביקורת על כך שהדפדפן אוסף מידע אודות המשתמשים, אך גוגל תמיד טענו שזאת למטרת מחקר ושיפור הדפדפן. האומנם?

אנו ב-The Verifier היינו בין הראשונים להתנסות בעיצוב החדש בגרסת הפיתוח לפלטפורמת ה-iOS, אשר זמינה כעת לכלל המשתמשים להורדה.

הגרסה הראשונה של דפדפן הגוגל כרום

גוגל מציעה את דפדפן הגוגל כרום כעת על גבי כל פלטפורמה שקיימת, החל ממחשבי הדסקטופ, ניידים, סמארטפונים, טאבלטים ולאחרונה גם למשקפי המציאות מדומה ה-VR.

דפדפן הגוגל כרום עם העיצוב הרענן בגרסת אנדרואיד ו-iOS \ צילום: גוגל

לרגל חגיגות ה-10 שנים לדפדפן, חברת גוגל משיקה היום את גרסה 69.0.3497.81 אשר כוללת את עיצוב ה-Material Design, שפת העיצוב של חברת גוגל אשר שולבה בכל שרותי החברה, וכעת גם בדפדפן הגוגל כרום לאחר אין ספור שמועות ודחיות, העיצוב זמין כעת למשתמשים בגרסאות הדסקטופ, סמארטפונים טאבלטים וגם במשקפי ה-VR.

דפדפן הגוגל כרום בגרסה השולחנית \ צילום: גוגל

להורדת הגרסה החדישה ביותר של דפדפן ה-Google Chrome לחצו כאן; למי שמכם שהדפדפן כבר מותקן, פשוט כנסו להגדרות, אודות ושם הדפדפן יתעדכן באופן אוטומטי. למי שהדפדפן מותקן בסמארטפון, יש לגשת לחנות האפליקציות ולבצע עדכון.

תגיות
להמשך קריאה

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Back to top button
Close