דפדפן ה-Google Chrome הושק עבור פלטפורמת ה-Day Dream VR של גוגל

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

לאחר שהציגה את היכולות החדשות של טכנולוגיית ה-VR (מציאות מדומה) במהלך כנס המפתחים השנתי של גוגל ה-Google I/O 2018 בחודש מאי האחרון, משחררת היום חברת גוגל עדכון אשר מביא את דפדפן ה-Google Chrome בפעם הראשונה עבור משקפי המציאות מדומה ה-Day Dream של גוגל או ה-Lenovo Mirage Solo של חברת לנובו.

התוספת החדשה אשר שוחררה היום למשתמשים, תאפשר לראשונה לגלוש באתרי אינטרנט דרך משקפי ה-VR, אשר יאפשרו כניסה לאתרים, קריאה של מאמרים, ואפילו לצפות בוידאו ישירות מיוטיוב או דרך אתרים דומים כמו Vimeo והאחרים ישירות ממשקפי ה-VR.

אז כיצד מתקינים את דפדפן ה-Google Chrome במשקפי ה-VR? יש להתקין את העדכון האחרון שזמין של הדפדפן דרך חנות האפליקציות באנדרואיד ה-Google Play Store. כאשר לאחר התקנת העדכון שזמין, משקפי ה-Day Dream שמחוברות למכשיר, הדפדפן יותקן באופן אוטומטי.

יש לכם את משקפי ה-Day Dream של גוגל או ה-Lenovo Mirage Solo של חבר לנובו? שתפו אותנו בתגובות אם הצלחתם להתקין את הדפדפן בהצלחה!

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra