פיקסל

תמונות חדשות של ה-Pixel 3 XL שוב נתפסו בשטח

ככל שמתקרבים לתאריך ההכרזה, ה-4 לאוקטובר, יותר ויותר פרטים נחשפים על מכשיר הדגל החדש מבית גוגל. על פי הכרזות העבר, מכשירי ה-Pixel 3 צפויים להיות מתוגברים במפרט טכני המתיישר עם הסטנדרט שמציבות שאר יצרניות הסלולר, עם עיצוב משתנה ומותאם לכל פלח אוכלוסייה. כעת, תמונות חדשות וברורות יותר של דגם ה-XL נחשפות ומציגות מספר אלמנטים עיצוביים שאולי יאכזבו מעט את המשתמשים.

תמונה: mobilesyrup

לפי התמונות החדשות, שנצפו ברכבת התחתית בטורונטו שבקנדה, ניתן לראות שגב המכשיר, לפחות בגזרת הצבע השחור יהיה דומה לדור הקודם, כאשר איזור הזכוכית העליון יילך ויקטן מעט.  מערך הצילום מעט מוסתר אך נראה גם הוא זהה לדור הנוכחי עם רמיזה לעדשה נוספת הממוקמת בסמיכות לנורת הפלאש.

בקדמת המכשיר רואים בבירור את המגרעת (Notch) המסיבית בחלקו העליון, אשר כוללת בתוכה זוג עדשות צילום ואת רמקול השמע לשיחות. למרות שגוגל הוסיפה את המגרעת כדי לנצל כמה שיותר את ראש המסך, נדמה שהיא הותירה את תחתית המסך ללא שינוי ניכר מהדגם הנוכחי שכולל לא מעט “שטח מת”, ככל הנראה בגלל זוג הרמקולים הקדמיים הסטריאופוניים.

כאמור, המכשיר החדש מבית גוגל ייחשף במלואו ב-4 לאוקטובר וככל הנראה גם ילווה בשלל חידושים תוכנתיים שטרם נחשפו.
מה אתם אומרים על העיצוב של המכשיר הצפוי? שתפו אותנו בתגובות.

מקור
MobileSyrup
תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close