אנדרואיד

שומרת על המסורת: גוגל תחשוף את ה-Pixel 3 ב-4 באוקטובר

בשבועות האחרונים אנו עדים ללא מעט הדלפות, בין אם זה בכוונה או לא, מי שדווקא נהנה מכל אותן הדלפות הם אנחנו, הצרכנים. מה שמוביל אותנו לדווח על לא מעט כאלה לאחרונה. רק לפני מספר ימים דיווחנו על תאריך שחרור מערכת ההפעלה אנדרואיד 9.0 (שם קוד P) בתאריך ה-20 באוגוסט לאחר שהמדליף הידוע Evan Blass פרסם בחשבון הטוויטר שלו רמז להשקה.

כמו בכל שנה, גם השנה חברת גוגל צפוייה להוציא 2 מכשירים חדשים ה-Pixel 3 והאח הגדול ה-Pixel XL 3, כאשר הגדול מביניהם צפוי להגיע עם התוספת למסך – ה-Notch. יחד עם מערכת ההפעלה החדשה, גוגל לא נחה לרגע ונראה כי זאת מחפשת יוצרי תוכן אשר יהיו מוכנים לעבור לפיקסל 3 ולספר על החוויה ולמה הם בעצם עשו את השינוי. אותה מודעה פורסמה שפורסמה על ידי גוגל קנדה באתר Famebit בו מפרסמים מחפשים אחר יוצרי תוכן אשר יהיו מוכנים לקבל את המכשירים לפני כולם, להתנסות ולהעלות באותו היום של ההשקה את הסיפור שלהם.

אותה מודעה חושפת לא רק את השם הרשמי של הפיקסל 3, אלא גם את תאריך ההשקה של צמד המכשירים. החברה תמשיך לעשות שימוש באותו תאריך בו עשתה בשני הדגמים של הפיקסל והפיקסל 2, ה-4 באוקטובר אשר יוצא ביום חמישי. גוגל ממשיכה לשמור על המסורת (כל עוד היא יכולה) וזאת על פי המודעה, תציג את הפיקסל 3 והפיקסל 3 XL ביום חמישי ה-4 באוקטובר. אנו מאמינים כי החברה תחשוף באותו אירוע גם את אנדרואיד 9.1 אשר תגיע עם חידושים שחלקם יהיו בלעדיים לצמד המכשירים החדשים.

דרך
Androidpolice
מקור
This is tech today יוטיוב
תגיות
להמשך קריאה

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Back to top button
Close