תמונה: צילום מסך, חנות גוגל

גוגל מציעה הטבה מיסתורית לרכישת הפיקסל 6 בחנות שלה

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

טרם הגענו לחודש אוקטובר, חודש ההכרזות של גוגל (Google), וכבר ניתן לראות שיווק אגרסיבי במיוחד של מה שעתיד להיות הדבר הבא מבית החברה – סדרת מכשירי הפיקסל 6.

הכל התחיל כשהחברה עצמה חשפה את המכשיר החדש כמעט חודשיים לפני ההכרזה, המשיך בשיחרור סרטוני וידאו המראים את מה שהוא צפוי לעשות, קידום השבב הביתי הראשון של החברה בתוך שקית חטיף צ׳יפס (צ׳יפ באנגלית = גם: שבב) ולאחרונה אפילו הציגה את המכשיר לראווה בחנות הדגל הפיזית שלה בניו יורק.

הצ׳יפ(ס) שנמצא בתוך הפיקסל | תמונה: גוגל

כעת מגיע קידום ספציפי נוסף שמציע הטבה עבור מכשיר הפיקסל 6 שטרם יצא, עבור כל מי שירכוש משהו בחנות האינטרנטית במהלך סוף-שבוע היומולדת של החברה, שיתקיים למעשה ב-27.9.

גוגל מקדמת את יום ההולדת בחלק מהאתרים הבינלאומיים של החנות שלה, וביניהם האתר הגרמני, הספרדי, הצרפתי, האיטלקי, הבריטי והאוסטרלי, כאשר באופן מוזר, האמריקאי והקנדי עדיין לא לבשו את בגדי החג.

תמונה: צילום מסך, חנות גוגל

ובעוד רוב האתרים מציינים הודעות גנריות על הטבות רכישה בזמן סוף השבוע החגיגי, רק האתר האוסטרלי מציין הטבה ספציפית שתינתן בהקשר של מכשיר הפיקסל 6. ההערכות מדווחות על כך שלא מדובר בהנחת מחיר על המכשיר אלא על אביזר נלווה שאפשר יהיה לפדות עד סוף דצמבר 2021.  בהנחה ומדובר באביזר, ייתכן ונראה את עמדת הטעינה החדשה שצצה לאחרונה ברשתות, אשר צפויה לתמוך בטעינה אלחוטית מהירה יותר.

פרטי ההטבה

כאמור, גוגל תחלק את קוד ההטבה לכל משתמש שיבצע הזמנה באתר בין התאריכים 25-27.9, ובתנאי שההזמנה נעשתה באתר האוסטרלי בלבד. גוגל מדגישה בקפדנות שההטבה תינתן לכל אדם שהוא אזרח אוסטרלי עם כתובת שילוח אוסטרלית, ואת קוד ההטבה יהיה ניתן כאמור לנצל עד לסוף השנה.

לצד המבצע הספציפי, גוגל מזמינה את המשתמשים בכל אותם אתרים בינלאומיים להצטרף ליום מכירות מיוחד שיתקיים ב-27.9 ויכלול ככל הנראה מבצעים ייחודיים למוצרי החנות.

נראה שגוגל מנקה את שארית המדפים מהמוצרים הקודמים ומכינה מקום למוצרים חדשים שנראה באירוע ההכרזה הקרוב, לצד סדרת מכשירי הפיקסל 6.

האם נראה את סדרת הפיקסל 6 החדשה מוקדם מהרגיל? האם הדיווחים על השקה בסמוך למועד לשילוח מכשירי האייפון 13 נכונים? נראה שהשנה גוגל הולכת על כל הקופה עם מכשירי הפיקסל, ויש לנו תחושה ששם זה רק מתחיל. 

מוזמנים לשתף אותנו כאן בתגובות או להצטרף לקבוצת הטלגרם הפעילה במיוחד שלנו לעוד עדכונים שוטפים.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *