לאחר macOS Mojave: מיקרוסופט מציגה את ערכת הנושא השחורה שלה לחלנות 10

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

מי שמכם שמריץ את מערכת ההפעלה חלונות 10 בטח כבר מכיר את ערכת הנושא השחורה לבין הלבנה שהתווספה בעדכון האחרון של ווינדוס. עד כה, ה-File Explorer או אם תרצו אותו סייר קבצים אשר מאפשר לכם להיכנס לתיקיות במחשב אינו היה נצבע בצבע השחור בעת הפעלה ערכת הנושא השחורה.

לפני: (גרסאות פיתוח ראשונות של סייר הקבצים עם ה-Dark Theme)

ערכת נושא שחורה בסייר הקבצים – לפני \ צילום The Verifier

אחרי: (כך נראית ערכת הנושא השחורה בסייר הקבצים בגרסת הפיתוח האחרונה)

ערכת הנושא השחורה בסייר הקבצים – אחרי \ צילום: The Verifier

 

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]עוד לא לחצתם “לייק” לעמוד שלנו בפייסבוק? שלא תגידו שלא אמרנו, כל החדשות החמות עדכונים לפני כולם בעמוד הפייסבוק של The Verifier

[/box]

אך במיקרוסופט עובדים על הערכה החדשה עבור סייר הקבצים מזה מספר גרסאות פיתוח, אשר מגרסה לגרסה הערכה הלכה וקיבלה יותר ויותר חיים וכעת נראה כי במיקרוסופט מתכוונים להשיק את הערכה החדשה עם עדכון ה-RS5 אשר עתיד לצאת לקראת סוף השנה.

[tie_full_img][/tie_full_img]

ובכן, הערכה עדיין אינה מושלמת ואף חלקים ממנה עדיין לא עודכנו, אך אנו מקווים כי במיקרוסופט יסיימו עם הערכה לפני שהעדכון הבא ישוחרר. הפידבקים של המשתמשים עוזרים לא מעט לחברה להתמקד במה לתקן ומה להוסיף, חלקים נרחבים עדיין מסייר הקבצים לא עודכנו ונראה שהעבודה במלוא המרץ כנגד השעון, אז מתכוונת אפל להשיק את ערכת הנושא ה-Dark Theme שלה למערכת ההפעלה ה-macOS Mojave אשר עתידית לצאת כבר בחודש הבא.

Dark Mode במערכת ההפעלה macOS Mojave

ה-Dark Theme של מי יותר טוב, אפל או מיקרוסופט? שתפו אותנו בתגובות >>>-

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *