טלוויזיה ישראלית

ערוצי ספורט 5 מצטרפים אל STING TV; החל מ-19 שקלים

החל מהשבוע הקרוב, מציע מותג ה”לואו קוסט” של יס – STINGTV, את כל ערוצי הספורט הפופולאריים בישראל עם צירוף של חמישה ערוצי ספורט מבית RGE – ספורט 5, ספורט 5 פלוס, 5 GOLD, 5 LIVEו- 5 HD במודל חבילות.

חבילת הספורט החדשה תכלול את ספורט 5 וספורט 5 פלוס ותתווסף ללא תשלום ללקוחות החבילה המשפחתית, אשר זמינה גם בחבילת הטריפל של בזק בינלאומי, שתכלול מעתה את התכנים: סדרות, סרטים, ילדים, מדע וטבע, ערוצים ישראלים, חבילת ספורט 5 ב-99 שקלים לחודש בלבד. מחיר חבילת ספורט 5 מחוץ לחבילה המשפחתית הוא 19 שקלים לחודש בלבד.  בנוסף, יציע STINGTV חבילת ספורט 5 פרימיום הכוללת את 5 GOLD, 5 LIVEו- 5 HD בעלות של 59 ₪ לחודש בלבד.

שתי חבילות ספורט 5 החדשות מצטרפות אל שני ערוצי One וחבילת הספורט הקיימת מבית צ’רלטון, הכוללת חמישה ערוצים ונמכרת כחבילה נפרדת בעלות של 67 שקלים לחודש.

הטלוויזיה של STINGTV כוללת היום כ-50 ערוצים מבית yes , קטלוג VOD עדכני יחסית עם תפיסת שירות שונה ואישית, המאפשרת לצרכנים לבצע מגוון פעולות בשירות עצמי הכוללות הוספה והסרה של חבילות טלוויזיה, חיבור וניתוק לשירות ועוד.  כל חבילת תוכן אותה יבחר הלקוח כוללת ערוצים ליניאריים (ערוצי עידן פלוס) וכן ספריית VOD עם התכנים הרלוונטיים לחבילה הנבחרת, ללא עלות נוספת על שירות ה- VOD.

כמו כן, STINGTV השיק לאחרונה מודל מסחרי חדש בו הסטרימר ניתן ללקוחות בשכירות חודשית כאשר הסטרימר הראשון הוא ללא עלות והחל מהסטרימר השני בעלות של 19 ₪ לחודש בלבד.

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close