בזק בינלאומי מציגה: חבילת טריפל לא אטרקטיבית

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

סוף סוף זה קרה. אחרי חודשים רבים ותהיות לגבי התחרות מצידה של בזק, הגיחה לעולם חבילת טריפל הכוללת אינטרנט טלפון וטלוויזיה באמצעות חברת הבת בזק בינלאומי. אבל מה הייתם אומרים אם היינו מגלים לכם שיכולתם להרכיב את הטריפל הזה כבר קודם ולבד?

הטריפל של בזק | מקור תמונה: צילום מסך

ישר ולעניין

בזק בינלאומי הציגה השבוע חבילת טריפל הכוללת אינטרנט, טלפון וטלוויזיה. את האינטרנט והטלפון תקבלו באמצעות חבילת באנדל, הכוללת תשתית + ספק + טלפון VoIP מספקית האינטרנט, ואילו שירות הטלוויזיה יסופק על ידי STING TV, מבית yes, שהיא גם במקרה חברת בת של בזק. על פי מה שנאמר לנו מנציגי שירות המכירות, תוכלו לקחת את חבילת הטריפל לחודשיים ניסיון תמורת 99 שקלים לחודש iבמידה ולא תהיו מרוצים, תהיו זכאים להחזיר את הציוד לבזק ולבטל את העסקה ללא כל קנס. במידה ותבחרו להמשיך, תיאלצו להפרד מ-199 שקלים החל מהחודש השלישי ועד לחודש ה-12 של תקופת העסקה, וזה רק לחבילת מהירות האינטרנט של עד 40 מגה בייט. לאחר שנה יעלה מחיר החבילה ב-20 שקלים ותאלצו להוסיף 9.90 שקלים עבור הנתב שבזק תספק לכם.

למעשה המחיר לטריפל לשנה יעלה לכם 2,188 שקלים, כאשר בתחום הטלוויזיה תקבלו את חבילת המשפחה של סטינג, הכוללת את חבילת הסרטים, הילדים, הסדרות, מדע טבע וערוצי עידן+.  הספורט נשאר בחוץ, בתוספת תשלום.

יכול להיות שכבר היה לכם טריפל עם בזק ולא ידעתם

המחירים שבזק בינלאומי מציגה הם יחסית זולים ומשתווים לחברות הטלוויזיה הצעירות בשוק כמו סלקום או פרטנר, אך ביחס למה שמציעה החברה היום, המחיר אינו אטרקטיבי בכלל. כך למשל: חבילת באנדל מבזק בינלאומי הכוללת תשתית + ספק במהירות עד 40 מגה בייט + טלפון VoIP, תעלה לכם כיום 85 שקלים, ואם תבחרו את אותה חבילת משפחה בסטינג בצורה עצמאית תשלמו עליה כ-100 שקלים – סה”כ 2,220 שקלים בשנה, הבדל של 32 שקלים בודדים.

טריפל או דאבל? | מקור תמונה: צילום מסך

מבחינת הציוד, ציוד הקצה מבזק וסטינג מחושב בשיטת חיוב-זיכוי ואם אתם כבר מצויידים בציוד קצה משלכם (סטרימר ונתב תומכים) אתם יותר ממסודרים.

אלטרנטיבות זולות יותר

בעוד בזק מנסה את מזלה בחיבור חבילות ספקים שונות וקוראת לזה טריפל, אצל המתחרים תוכלו למצוא מחירים הרבה יותר זולים. לגבי איכות ומגוון התוכן, יש מה להתווכח לפי טעמי המשתמש אך על המחיר אי אפשר.  פרטנר למשל מציעה את חבילת הטריפל שלה, הכוללת טלוויזיה, טלפון ואנטרנט בעבור (החל מ-) 129 שקלים, ואילו סלקום מציעה חבילה דומה במחיר של 149 שקלים.

מלבד חיבור כל המוצרים תחת חשבונית אחת, נראה שאין חידוש משמעותי בחבילה של בזק בינלאומי וכל ההמתנה הזו הייתה לשווא. מה דעתכם? שתפו אותנו בתגובות

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch