אפליקציותטלוויזיה ישראלית

הכירו את Sting TV – שירות טלוויזיה חדש בשירות עצמי. ויש גם ספורט

בהשקה צבעונית במיוחד השיקה yes את מותג הטלוויזיה החדש שלה Sting TV. המותג החדש מבוסס על רשת האנטרנט ויציע חבילות תוכן עשירות לבחירה הכוללות 34 ערוצים ליניאריים לצד ספריית VOD גדולה המתרעננת בתדירות גבוהה, החל מ29 שקלים. ויש גם ספורט!

כבר תקופה ארוכה ששחקניות רבות מנסות לטלטל את שוק הטלוויזיה ולהציע שינוי במחירים והתאמה להרגלי הצפייה שהשתנו בשנים האחרונות. היום, לצד שחקניות חדשות כמו סלקום, פרטנר ואפילו רמי לוי, מציגה חברת הטלוויזיה בלוויין yes מותג טלויזיה חדש על גבי האנטרנט כאשר כל דרכי ההתחברות (וההתנתקות אם צריך) נעשות באופן עצמאי דרך אתר האנטרנט של החברה.

חבילות רבותיי, חבילות

כחלק משיטת המכירה החדשה, yes טוענת (ודי בצדק) שאנחנו לא באמת צופים בכל התכנים שמציעים לנו בחברות הגדולות, ומציעה מודל צפייה (לא מקורי במיוחד האמת) על פי חבילות. כך למשל, צרכנים הרגילים לצפות רק בסדרות יוכלו לבחור בחבילת הסדרות במחיר של 39 שקלים בחודש ולקבל לצד כלל הערוצים הליניאריים של עידן פלוס (כן, גם 12 ו-13) ב-HD גם את ערוצי הסדרות yes Action, yes Drama, yes Comedy וגם yes דוקו המשדר סדרות וסרטים דוקומנטריים. בנוסף כוללת החבילה קטלוג VOD של כ- 500 עונות וסדרות, בהן סדרות מבית HBO, SHOWTIME, FOX, Disney, Universal ומגוון רחב של סדרות ועונות חדשות במקביל לשידורן בארה”ב.  במחירים דומים ניתן למצוא גם את חבילת הסדרות שתכלול את ערוצי yes 1-5 (ללא yes 3) עם ספריית סרטים רחבה ועדכנית ואף חבילת ילדים הכוללת בין היתר את ערוצי ניקלודיאון, הופ, yes kidZ, yes WIZ וספריית VOD עם תכנים תואמים לקטגוריה. בין החבילות תוכלו למצוא גם מגוון תכני מקור ישראליים כמו תאג”ד, פאודה (גם פאודה 2), האחיות המוצלחות שלי, תום יער בשביל ישראל ועוד.

החבילה הזולה ביותר בשירות היא חבילת המדע וטבע הכוללת 5 ערוצים מובילים, בהם: ערוצי נשיונל ג’אוגרפיק, דיסקברי וכיוב’ לצד חבילת הערוצים הישראליים עבור 29 שקלים בחודש.

כמו כן, במידה ואתם מכוונים ליותר מחבילה אחת, Sting TV מציעה באנדלים של חבילות מורכבות מראש, ביניהם חבילת ה-Family הכוללת את חבילת הסדרות, הסרטים הילדים והערוצים הישראליים תמורת 99 שקלים.

חבילות שונות לבחירה. תמונה: באדיבות STINGTV, רפי דלויה

לחובבי הספורט, Sting TV מציעה חבילת ספורט בעלות של 67 שקלים הכוללת את ארבעת ערוצי צ’ארלטון (ספורט 1, ספורט 2, ספורט 3 וספורט 4) ב-HD ובהמשך יתווספו לשירות גם ערוץ ONE וערוצי ספורט נוספים. חבילה זו כרגע לא כלולה באף חבילת באנדל אחרת.

סטרימר מבוסס Android TV

השירות החדש של Sting TV זמין כבר היום להתחברות באמצעות האפליקציה במכשירים הניידים ובטלוויזיות חכמות מבוססות Android TV. למי שאין טלוויזיית Android TV או סטרימר תומך, יוכל לקבל את הסטרימר של החברה במודל של חיוב-זיכוי חודשי לשל 20 שקלים למשך 24 חודשים כל עוד אתם מנויים. במידה ובחרתם לעזוב את החברה, תמשיכו לשלם 20 שקלים עד תום 24 החודשים.
הממיר של Sting TV, בדומה לממיר של פרטנר TV, מבוסס על מערכת ההפעלה Android המותאמת לטלוויזיות ומאפשר התקנה של אפליקציות חיצוניות כמו Kodi או אפילו שירות הטלוויזיה של סלקום TV ואף לבצע Casting – שיקוף המכשירים הניידים בטלוויזיה.

הממיר והשלט החדשים | תמונה: אלדד מטמון

בין הפיצ’רים שיאפשר השירות החדש, בין אם באמצעות הסטרימר או האפליקציה, ישנה האופציה להמשיך את הסרט או הסדרה מהנקודה שבה הפסקתם, לראות תכנים המוקלטים אוטומטית עד שבועיים אחורה וגם לבצע הקלטה לתכנים אהובים. השירות של Sting TV מתיימר גם להיות חכם ולהציע לכם תכנים רלוונטיים על פי הרגלי הצפייה של כל אחד מבני הבית ואף ליצור בעתיד גם פרופילים אישיים, כך שאם אחד מבני הבית צופה רק בספורט, תכני סדרות וסרטים שלא רלוונטיים עבורו לא יוצעו כתכנים משלימים ולהיפך.  עוד הוסיפה Sting TV הבהרה כי הסטרימר צפוי לקבל עדכונים תכופים כמעט כל שבועיים אשר צפויים להתבטא בעדכוני יציבות מערכת, תכנים שונים ופיצ’רים חדשים שכבר דוברו כגון חיפוש קולי מתקדם, מצב ילדים המאפשר יציאה באמצעות סיסמה ועוד.

הזמינות – מיידית

בניגוד לספקיות הטלוויזיה האחרות בשוק, כאן לא מחכים לתיאום טכנאי או מוקד שירות לחיבור או ניתוק, מאחר והכל נעשה באופן עצמאי דרך אתר החברה. אלו מכם שנרשמו בהרשמה המוקדמת לשירות, יקבלו את הסטרימר כבר ב24 השעות הקרובות עם משלוח ללא תשלום נוסף והחיבור ייעשה דרך אתר החברה שנפתח היום לכלל הציבור.

זהו אמנם לא המחיר הכי זול בשוק או המודל הכי חדשני, במיוחד שהוא כולל רק את שירות הטלוויזיה בעוד שספקיות אחרות מציעות חבילות תקשורת הכוללות גם טלפון ואינטרנט, אך זהו בהחלט משב רוח רענן המנגיש את שירות הטלוויזיה לצרכן ומבוסס על פלטפורמת הAndroid TV שהופכת ליותר ויותר פופולארית עם הזמן.  בכל מקרה, בקרוב נעלה סקירה מפורטת יותר ונדווח אם הזמן שלכם אכן שווה את זה.  מה דעתכם על השירות החדש? שתפו אותנו בתגובות! 

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close