הצצה ראשונה: קונסולת ה-Xbox תאפשר בחירה של ערכת נושא

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

רק לפני מספר ימים פרסמנו כאן ב-The Verifier הצצה ראשונה אל ממשק העברית בקונסולת המשחקים ה-Xbox, היום אנו מביאים לכם הצצה ראשונה אל ערכות הנושא החדשות אשר ישולבו לראשונה ב-Xbox, כחלק מעדכון היוצרים גרסת הסתיו אשר ישוחרר בחודש נובמבר הקרוב. מיקרוסופט היא החברה הראשונה להביא את ממשק העברית אל קונסולת משחקים, מה עם הפלייסטיישן של סוני? הזמן יגיד.

במה תבחרו – Light או Dark? 

כחלק מעדכון היוצרים גרסת הסתיו, מיקרוסופט משלבת בין בחירה של 2 ערכות נושא, האחת לבנה (Light) והשניה שחורה (Dark), לכל אחת יש את היחודיות שלה. למי שיש את קונסולת המשחקים ה-Xbox One ומעלה, יקבל את עדכון הסתיו אשר ישוחרר כאמור בחודש נובמבר הקרוב, אז ניתן יהיה לבחור בין ערכות הנושא.

נתחיל עם ערכת הנושא השחורה (Dark), אותה ערכת נושא מוכרת כיום אשר משולבת בקונסולת ה-Xbox מאז השיקה מיקרוסופט את גרסת ה-Xbox One אשר הביאה עמה ממשק משתמש חדש (UI) אשר רבים מהמשתמשים שהגיעו מגרסת ה-XBOX 360, היה קשה לקבל ולהתרגל. מאז, עובדת מיקרוסופט על ערכת הנושא המוכרת והפכה אותה לשחורה עם לא יותר מידי אפשרויות. כמובן שבמיקרוסופט לא וויתרו על הצבע הירוק אשר מייחד את האקסבוקס, מאז הספיקה מיקרוסופט להוסיף אופציה של בחירת צבע אחר ולא רק הירוק אשר משולב בתפריטים וכו’.

העברית בדרך לקונסולת המשחקים האקסבוקס; בקרוב לכלל המשתמשים \ צילום: אבי דוד The Verifier

חדש – ערכת נושא בצבע לבן (Light), הערכת נושא החדשה “קלה” יותר אשר מביאה מעט אור אל הטלוויזיה שלכם בעת שימוש באקסבוקס. זאת תוספת שהיתה צריכה להיות חלק ממשק המשתמש מגרסאות קודמות, אך עדיף מאוחר מאשר לעולם לא. אנו רואים דווקא בערכה הלבנה יותר ייחודיות ויותר נעימה לעין. אך שימו לב, אם אתם בחדר חשוך ולא בא לכם יותר מידי אור מהטלוויזיה, פשוט תשתמשו בערכת הנושא השחורה (Dark), ובאור היום בלבנה.

הצצה ראשונה אל ערכת הנושא הלבנה (Light) \ צילום: אבי דוד The Verifier

צפו בוידאו: הצצה ראשונה אל ערכות הנושא החדשות ב-Xbox כחלק מעדכון היוצרים גרסת הסתיו

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra