אפליקציות

אפליקציית Viber וקבוצת הכדורגל של ברצלונה משתפות פעולה בתכנים ייחודיים נושאי פרסים

קבוצת ברצלונה ו-וייבר ישיקו צ'אט בוט ייחודי עבור אוהדי הקבוצה שיאפשר להם לתקשר עם הקבוצה וגם לזכות בפרסים

אם אתם חובבי קבוצת הכדורגל של ברצלונה, האייטם הבא הוא בשבילכם. קבוצת הכדורגל הפופולרית חוברת אל תוכנת המסרים הישראלית וייבר (Viber) להשקת צ’אט-בוט ייחודי, שיאפשר למעריצי הקבוצה לקבל תוכן מיוחד והטבות בלעדיות.

לצד עדכונים בחדשות שוטפות לגבי הקבוצה, יוכלו מעריצי הקבוצה לתקשר עם המועדון שלה ולהשתתף בפעילויות ייחודיות כמו אתגר  “BarcaViber Man Of The Match” שיכלול שיתוף תחזיות להצלחת הקבוצה, הצבעה לשחקן האהוב ביותר ודירוג הקבוצה בהתאם למשחק שלה.  בכל משחק יועמדו רק 6 שחקנים מהקבוצה שייבחרו על פי ביצועיהם שייבחנו בזמן אמת על ידי חברת Opta, המתמחה בניתוח ניתונים. השחקן שיקבל הכי הרבה בקולות ה-Man of the Match מהאוהדים, יזכה בתואר שחקן השנה של BarçaViber.

מבין כל המשתתפים בפעילויות הצ’אט-בוט, אלה שיצליחו לבצע את התחזיות הכי קרובות למציאות, יזכו בתואר “BarçaViber Fan of the Year” (אוהד השנה של ברצלונה) ובסיכוי לזכות בטיול VIP לקאמפ נואו ופגישה עם השחקנים.

מקור תמונה: צילום מסך. Youtube

“אחד האתגרים הגדולים ביותר בספורט כיום הוא להפוך את האוהדים להרגיש כלול במה שקורה על המגרש. הבוט מעניק למעריצים המסורים שלנו את הפלטפורמה של ויבר דרך לא רק לחוש בהכללה אלא גם להיכלל בהצבעה ובסופו של דבר להוסיף את הכבוד הנכבד לנגן המנצח “, אמר ראסל סטופפורד, המנהל הדיגיטלי של קבוצת הכדורגל. “זה תמריץ, מרתק מתגמל עבור כל הצדדים המעורבים.”

וייבר הישראלית, הנמצאת בבעלות חברת Rakuten, משרתת כיום מעל 800 מיליון משתמשים וקבוצת הכדורגל של הקבוצה, שאחרי החשבון הפומבי שלה בוייבר עוקבים כבר מעל 4.4 מיליון משתמשים, מביאה את השירות הייחודי למעריציה בשיתוף פעולה הכולל גם את החברות Chat Leap, Inscouts ו- OptaSports, המתמחות בשירותי תוכן, בניית צ’אט-בוטים וניתוח נתונים.

להצטרפות לקבוצה לחצו כאן אם עדיין אין לכם וייבר, לחצו כאן להורדה.

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close