הצצה לעדכון הבא מתוך מערכת ההפעלה Windows 10; שם קוד Redstone 3

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

במיקרוסופט עובדים בימים אלו על עדכון היוצרים (Creator Update) אשר ישוחרר בחודש אפריל הקרוב. העדכון יכלול בין היתר פונקציות חדשות לעורכי תמונות,ו-וידאו כגון, גרסה חדשנית לתוכנת הצייר (Paint), אשר תאפשר למשתמש ליצור אלמנטים ב-3D (תלת מימד) לצד יכולות מגע חדשות למסכים תומכים. עוד תוסיף החברה מרכז שיתוף חדש, אפשרויות של תיקיות במסך ההתחל לאפליקציות, חוסם פלאש מובנה בדפדפן ה-Microsoft Edge, יכולות VR חדשות ועוד.

רגע לפני שנעבור למה מצפה לנו מחברת מיקרוסופט עם מערכת ההפעלה חלונות 10, קבלו וידאו קצר שמסביר על העדכון שבדרך, עדכון היוצרים:

עדכון היוצרים ישוחרר כאמור בחודש אפריל הקרוב ויהיה זמין להורדה בחינם לבעלי מערכת ההפעלה חלונות 10. העדכון הפעם יועבר למשתמשים בצורה מעט שונה מבעבר: הוא יהיה קטן יותר בגודל ההורדה שלו, לאחר ההורדה, המערכת תתקין את העדכון דרך שרת ייעודי שתקצה מיקרוסופט למשתמשים אשר ישמש להורדת חבילת העדכון. זאת בניגוד לכך שבעבר קובץ העדכון עמד על למעלה מ-1 ג’יגה בייט בזמן ההורדה הראשונית. למי שלא יודע, שם קוד העדכון הוא Redstone 2.

ומכאן אנו עוברים לעדכון הבא, עדכון ה-Redstone 3 שכרגע מוגדר במיקרוסופט תחת השם Project Neon. שימו לב: רמת המהימנות של עדכון זה עומדת כעת בהכנות ראשונות במיקרוסופט ולא בטוח שזה יראה אור יום. אם אכן כן, עדכון ה-Redstone 3 ישוחרר בהמשך השנה, ככל הנראה לקראת חודשי אוקטובר \ נובמבר.

העדכון הבא, יביא עימו שינוי עיצובי כמעט מלא למערכת ההפעלה חלונות 10, אשר שם במיקרוסופט הבינו את כעסם של המשתמשים, ועל כך הוחלט להחזיר מעט את העבר אל ההווה. אז מה בעצם מחכה לנו? משתמשים רבים אינם מעוניינים לשדרג אל מערכת ההפעלה חלונות 10, אותם משתמשים מעדיפים להישאר עם מערכת ההפעלה חלונות 7 שהפכה לפופולארית ביותר בשנים האחרונות. העדכון הבא עבור מערכת ההפעלה חלונות 10 עומד להפתיע לא מעט משתמשים.

בחברה מתכוונים להחזיר אלמנטים ישנים \ חדשים כדוגמת ערכת הנושא Aero, אך זו תחזור מעט שונה ממה שאנו מכירים. החלונות, שורת המשימות, מסך ההתחל ועוד, תפריטים כולם יהפכו למעט שקופות כפי שהיינו רגילים בעבר. בנוסף, כל האפליקציות המובנות יקבלו את שפת הממשק החדשה. מלבד העיצוב החדש, במיקרוסופט יוסיפו אנימציות חדשות בתוך אפליקציות ובמערכת בכלל. עוד לא ידוע מה יהיו האפשרויות של העדכון הבא, אך נמשיך לעדכן בעת קבלת מידע נוסף.

צפו בתמונות המסך אשר הודלפו מתוך פרוייקט ה-Project Neon:

שתפו אותנו בתגובות, שמחים לראות כי במיקרוסופט ממשיכים להקשיב למשתמשים?

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra