מיקרוסופט מכריזה על שלושה דגמי Xbox חדשים שיושקו בסוף 2024

במהלך אירוע תצוגת המשחקים של Xbox ל-2024, חשפה מיקרוסופט שלושה דגמי Xbox חדשים שיגיעו בתצורת אחסון חדשה של 1TB ו-2TB לצד מהדורה מוגבלת

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

לקראת האירוע Xbox Games Showcase שהתקיים אמש (ראשון, 09.06), נפוצו שמועות שחברת מיקרוסופט (Microsoft) עשויה להכריז על קונסולת Xbox ניידת חדשה. אף על פי שהשמועות הללו לא התממשו, החברה חשפה שלושה דגמים חדשים של קונסולות Xbox Series X ו-Xbox Series S הנוכחיות שלה, אשר יושקו במהלך תקופת החגים של 2024.

תמונה: מיקרוסופט

ההכרזה המרכזית היא על גרסה חדשה של קונסולת Xbox Series X בנפח 2TB. גרסה זו מכונה “מהדורה מיוחדת” וכנראה תיוצר בכמויות מוגבלות. בנוסף לשדרוג נפח האחסון, לקונסולה זו יהיה צבע ייחודי. ממיקרוסופט נמסר:

בהשראת קבוצות כוכבים ורוח ההרפתקאות והחקירה שמעורר החלל החיצון, מהדורה מיוחדת זו בצבע Galaxy Black כוללת אפקט שמיימי כסוף, אפור וירוק המייצג אלפי משחקים ומיליוני גיימרים המשחקים ב-Xbox.

גרסה זו של הקונסולה תגיע גם עם בקר Xbox מיוחד בעל D-pad בצבע Galaxy Black וחלק אחורי בצבע Velocity Green. המחיר שלה יהיה $599.99 בארצות הברית ו-€649.99 ברוב חלקי אירופה (לפני מיסוי מקומי).

תמונה: מיקרוסופט

בנוסף, מיקרוסופט תשיק גרסה של Xbox Series X ללא כונן דיסקים ולאראשונה בצבע לבן. לקונסולה זו יהיה SSD בנפח 1TB והיא תימכר במחיר של $449.99 בארצות הברית ו-€499.99 בחלקים מאירופה (לפני מיסוי מקומי).

תמונה: מיקרוסופט

לבסוף, קונסולת Xbox Series S בנפח 1TB, שיצאה לראשונה ב-2023, תחזור בצבע לבן לעונת החגים הקרובה. המחיר שלה יהיה $349.99 בארצות הברית ו-€349.99 ברוב חלקי אירופה (לפני מיסוי מקומי).

תמונה: מיקרוסופט

מיקרוסופט תמשיך למכור את גרסת ה-1TB השחורה של Xbox Series X עם כונן הדיסקים. עם זאת, היא הודיעה כי גרסת ה-1TB השחורה של Xbox Series S תהיה זמינה לרכישה “כל עוד המלאי קיים”, כך שאם אתם מעוניינים בקונסולה זו, מומלץ להזדרז ולרכוש אותה בהקדם.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra