הכותר הבא בסדרת Call Of Duty בדרך ל-Game Pass; יחשף ב-9 ביוני

מיקרוסופט תחשוף את הכותרים של 2024 ב-9 ביוני שם החברה צפויה להכריז על הוספת המשחק הבא בסדרת ה-Call Of Duty לספריית המשחקים ה-Game Pass

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

כשמיקרוסופט (Microsoft) לראשונה החלה לקדם את הרכישה בסך 69 מיליארד דולר של Activision Blizzard, רבים הניחו ששימוש ב-Call of Duty לחיזוק ה-Game Pass היא אחת מהמטרות שלהם, אבל הדברים השתנו מאז. הצמיחה של Game Pass האטה, החמיצה ביעדי הצמיחה שלה בצורה רצינית, ומנהל Xbox פיל ספנסר הודה שיש תקרה להצלחה שלה. בעוד שמשחקים מסוימים של Activision Blizzard כמו Diablo IV נוספו ל-Game Pass, דוחות אחרונים הציעו שמיקרוסופט עדיין “מעריכה” האם לעשות את אותו הדבר עם משחק הדגל Call of Duty.

ובכן, נראה שההחלטה הגדולה התקבלה. על פי דוח חדש מהוול סטריט ג’ורנל, מיקרוסופט אכן תביא את הכותר הבא בסדרה של Call of Duty לשנת 2024 ל-Game Pass. זה אמור להיות מוצג בחודש הבא בתצוגת המשחקים הגדולה של Xbox. כמובן, חברת מיקרוסופט לא אישרה זאת נכון לכתיבת שורות אלו.

להציב את Call of Duty ב-Game Pass הוא סיכון גדול עבור מיקרוסופט. כפי ששמענו לאחרונה ממנהל יחסי הציבור לשעבר של 343 Industries, בראד הילדרברנד, שחרור משחקים ב-Game Pass ביום הראשון גורם להם “החמיץ קשות” את יעדי המכירות. עכשיו, במידה מסוימת, הנזק עשוי להיות מוגבל אם Game Pass היה רק ב-Xbox, אבל זה גם עלול לפגוע במכירות המחשב האישי. חשוב לציין גם שבתהליך הרכישה הארוך של Acti-Blizz, פיל ספנסר רמז שהוא יהיה בעד CoD גם ב-PlayStation Plus.

כל זה נאמר, אם מיקרוסופט עדיין מחויבת לרעיון של Game Pass, אולי זה הזמן לזרוק את ההימור הנואש הזה. יהיה קשה לדחוף את הבקבוק הזה בחזרה פנימה אם זה לא יעבוד.

למי שלא עקב אחרי הסדרה, Call of Duty השנה פותח על ידי Treyarch וצפוי להיות המשך של הזיכיון Black Ops המתרחש במהלך מלחמת המפרץ. במילים אחרות, זה אמור להיות כניסה די גדולה בסדרה, ודרך מדהימה להשיק פוטנציאלית את עידן ה-“CoD on Game Pass”.

תצוגת המשחקים של Xbox בה ייחשף Call of Duty הבא תתקיים ב-9 ביוני.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra