הפיקסל פולד הראשון \ תמונה: גוגל

אל תסתכלו: ה-Pixel Fold 2 של גוגל דלף לרשת

גוגל צפויה להשיק את הפיקסל פולד 2, הפיקסל 9 והפיקסל 9 פרו באירוע שיועבר בשידור חי בחודש אוקטובר הקרוב. עד אז, אנחנו כבר זוכים לראות את העיצובים של המכשירים כעשרה חודשים לפני. סדרת הפיקסל 9 כבר דלפה, עכשיו הגיע תורו של הפיקסל פולד 2, ואוי אלוהים על העיצוב.

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת גוגל (Google) צפויה להשיק לקראת חודש אוקטובר הקרוב את סדרת הפיקסל 9, הפיקסל 9 פרו ואת הפיקסל פולד 2.

היום (חמישי, 08.02), אתר Android Authority מפרסם תמונה ראשונה של המסך המתקפל של גוגל, הפיקסל פולד 2. על פי התמונה, גוגל מתכוונת לשנות את עיצוב מערך הצילום הראשי בגב המכשיר לריבוע קטן בו ישולבו כל המצלמות בשונה מהפיקסל 1, שם מערך הצילום כולו שולב לרוחבו של גב המכשיר, בדומה לעיצוב של הפיקסל 8 פרו.

פיקסל פולד 2 \ תמונה: Android Authority

המכשיר שמוצג בתמונה נמצא בשלב שנקרא EVT (Engineering Validation Test), חלק מתהליך הפיתוח הכללי ומתמקד באימות תכנון החומרה והתוכנה של המכשיר. מדובר בשלב אחד יותר מתקדם של אב טיפוס, כך שיכול להיות שעדיין בשלב זה, העיצוב יכול להשתנות בשלבים מתקדמים יותר של הפיתוח.

המעבד הבא בסדרה

הפיקסל פולד 2 יגיע עם גב צר יותר מקודמו ויציע גוף שעשוי מטיטניום. מה שעשוי לרמז על כך שגוגל מתכוונת ״להקטין״ את שטח המסך מהדגם הקודם. גם מערך הצילום צפוי לקבל שדרוג משמעותי מהדגם הקודם. כמו כן, גוגל תשלב את מעבד הטנסור G4 שם קוד ״Redondo״ בדגמי הפיקסל הבאים.

כפי שהזכרנו בתחילת הדיווח, גוגל צפויה להציג את הפיקסל פולד 2, הפיקסל 9 והפיקסל 9 פרו באירוע מיוחד שצפוי להערך בחודש אוקטובר.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra