הדלפה מוקדמת חושפת את העיצוב של הפיקסל 9

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

אנחנו אומנם חודשים ארוכים קדימה להכרזה והשקת סדרת הפיקסל 9 של חברת גוגל (Google). אמש (שלישי, 23.01) המדליף הסדרתי OnLeaks שחרר מספר רינדורים המציגים את העיצוב של הפיקסל 9.

הפיקסל 9 פרו \ תמונה: MySmartPrice – OnLeaks

על פי ההדלפה, העיצוב צפוי להשתנות עם קצוות שטוחים, המזכירים ״במעט״ את העיצוב של האייפון 15 של אפל וסדרת הגלקסי S24 של סמסונג

זו לא השינוי העיצובי המשמעותי היחיד בפיקסל 9, נראה שגוגל עשויה גם לעצב מחדש את מערך המצלמה האחורית. ההדמיות מראות את הגדרת המצלמה המשולשת בתוך אי של אליפסה בולטת, בדומה ל-Pixel Fold.

הפיקסל 9 פרו \ תמונה: MySmartPrice – OnLeaks

ההדלפה מספקת לנו מעט מהנתונים של סדרת הפיקסל 9. על פי MySmartPrice ו-OnLeaks, המסך של הפיקסל 9 פרו צפוי להגיע בגודל של 6.5״ אינץ׳ (לעומת 6.7״ אינץ׳ בפיקסל 8 פרו). בדומה לפיקסל 8, גם כאן גוגל תשלב את כפתור ההפעלה וכפתורי הווליום בצידו הימני של המכשיר, כאשר מגירת הסים מועברת לצד מחבר ה-USB C. כמו כן, מעבד טנסור חדש צפוי לצאת לצד סדרת הפיקסל 9.

הפיקסל 9 פרו \ תמונה: MySmartPrice – OnLeaks

מידע נוסף על המפרט של סדרת הפיקסל 9 לא ידועה בשלב זה. עוד מוקדם לדעת, אך אנו מעריכים כי ההדלפות אודות הסדרה יצוצו בחודשים הקרובים.

גוגל תכריז על סדרת הפיקסל 9 בחודשי הסתיו הקרובים עם הכרזה לקראת חודש אוקטובר.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra