עדכונים שוטפים

עדכון מערכת ההפעלה iOS 17.4; כל מה שאנחנו יודעים

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה
5עדכונים
עדכונים אוטומטיים

חברת אפל (Apple) שחררה את גרסת הבטא הראשונה של iOS 17.4 למפתחים ולבודקי הבטא. העדכון מביא עימו שלל חידושים למשתמשי האייפון. אפל מחוייבת לעמוד בתקנות האיחוד האירופי וזאת תאפשר לראשונה התקנת אפליקציות צד ג׳ וחנויות אפליקציות חדשות. אפשרות שינוי הארנק הדיגיטלי ושימוש בתשלום עם שירותי תשלומים אחרים שהם לא אפל פיי ועוד.

תאריך יציאה: אפל מחויבת לשחרר את העדכון עד לתאריך ה-7 במרץ. העדכון צפוי לצאת באותו השבוע למכשירי האייפון התומכים בעדכון ה-iOS 17 בלבד.

חדשות אחרונות:

פורסם לפני 5 חודשים26 בינואר 2024 9:02

עידן חדש: אפל תאפשר התקנת אפליקציות צד ג׳ על האייפון החל ממרץ 2024

על מנת לעמוד בדרישות של חוק השירותים הדיגיטליים (DSA) שיכנס לתוקף בחודש הבא (מרץ 2024), חברת אפל משחררת את גרסת הפיתוח הראשונה של עדכון ה-iOS 17.4, שתאפשר לראשונה למשתמשים להתקין אפליקציות חיצוניות שלא מהאפסטור. אפשרות התקנת חנויות אפליקציות צד ג׳, שינוי מערכת התשלומים, אפשרות התקנת דפדפנים עם מנוע שהוא לא הספארי והתקנת אפליקציות להזרמת משחקים.

לכתבה המלאה לחצו כאן >>

פורסם לפני 5 חודשים26 בינואר 2024 9:11

אפל תשיק את הדור הבא של CarPlay 2.0 בחודשים הקרובים

עדכון מערכת ההפעלה iOS 17.4 יביא עימו את הדור הבא של CarPlay 2.0 לרכבים חדשים. שלראשונה יאפשר התאמת ערכות נושא כמו צבעים, הוספת ווידג׳טים למסכים, אפליקציות חדשות לניהול הרכב ועוד.

לכתבה המלאה לחצו כאן >>

פורסם לפני 5 חודשים26 בינואר 2024 9:16

עדכון ה-iOS 17.4 מביא עימו אימוג׳ים חדשים

עם עדכון iOS 17.4 שישוחרר בחודש מרץ הקרוב וזמין כעת בגרסת הבטא הראשונה, אפל מוסיפה מספר אימוג׳ים חדשים לעדכון שאלה יהיו זמינים לכלל המשתמשים בחודש מרץ הקרוב.

לכתבה המלאה לחצו כאן >>

פורסם לפני 5 חודשים26 בינואר 2024 22:25

אפל מאפשרת כעת אפליקציות הזרמת משחקים כמו Xbox Cloud Gaming באייפון

לאחר שנים של חסימה מצד חברת אפל (Apple), הודיעה אמש (חמישי, 25.01) החברה כי תאפשר לאפליקציות המבוססות הזרמת משחקים בענן (כמו ה-Xbox Cloud Gaming) להופיע בחנות האפליקציות האפסטור.

לכתבה המלאה לחצו כאן >>

פורסם לפני 5 חודשים27 בינואר 2024 22:57

המשחק הפופולרי Fortnite חוזר לאייפון

המשחק הפופולרי פורטנייט (Fortnite) חוזר לאייפון, כך הודיעה השבוע מפתחת המשחקים Epic. החברה תשיק את חנות המשחקים ה-Epic Games, שתאפשר לראשונה להחזיר את המשחק בחזרה לאיפון.

לכתבה המלאה לחצו כאן >>

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra