תמונה: 9to5mac

המשחק הפופולרי Fortnite חוזר לאייפון

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

לפני מספר ימים שחררה אפל (Apple) את גרסת הפיתוח הראשונה של עדכון מערכת ההפעלה ה-iOS 17.4, מה שיאפשר לראשונה למפתחים להביא את חנויות האפליקציות והתקנת אפליקציות צד ג׳ על גבי מכשירי האייפון. וכן, רק באיחוד האירופי.

המשחק הפופולרי פורטנייט (Fortnite) חוזר לאייפון, כך הודיעה השבוע מפתחת המשחקים Epic. החברה תשיק את חנות המשחקים ה-Epic Games, שתאפשר לראשונה להחזיר את המשחק בחזרה לאיפון.

כזכור, מפתחת המשחק Epic השיקה מערך תשלומים בתוך המשחק שונה מזה של אפל. באותו מהלך, יצאה החברה במהלך פרסומי כנגד אפל לשחרר את האייפון ולתת למפתחים את החופש לשלב מערכות תשלום חיצוניות. מה שלאותם ימים היה הדבר הנורא מכל שלא איפשרו באפל.

לאחר משפט ארוך וממושך שעדיין מתנהל בימים אלו ועלה ל-2 החברות מיליוני דולרים, נראה שלבסוף Epic ״זכתה״ לעת עתה ורק באיחוד האירופי, המשחק פורטנייט יהיה זמין בקרוב להורדה שוב לאייפון.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra