תמונה: Meta

הוכרז: Meta Quest 3 – משקפי מציאות מעורבת ב-499 דולר

מערכת האתר
פורסם על ידי מערכת האתר

אחרי שאפל (Apple) הציגה את משקפי המציאות המעורבת שלה, המתחרות החלו לפתח תיאבון, ומטא (Meta) היא אחת מהן. באירוע Connect 2023 הכריזה היום מטא על ה-Meta Quest 3, משקפי המציאות המעורבת הראשונים של החברה, שיגיעו לשוק ההמוני עוד לפני אפל.

תמונה: Meta

הכח שמניע את המשקפיים

זוג משקפי ה-Meta Quest 3 מתגאה בכמה שדרוגי חומרה רציניים שהופכים אותו לכוח שצריך להכיר בו. עם כוח עיבוד גרפי כפול מקודמו, Quest 2, הדגם החדש פועל באמצעות ערכת השבבים Snapdragon XR2 Gen 2 החדשה, שפותחה בשיתוף עם Qualcomm Technologies. הדבר מתורגם לזמני טעינה מהירים ואיכות גבוהה במשחקים האהובים על המשתמשים. בין אם אתם פותרים תעלומות במרחבים הרחוקים של החלל או מתעסקים עם חברים מרחבי העולם, הביצועים של Quest 3 צפויים לעלות על הציפיות שלכם.

חגיגה חזותית

אחת התכונות הבולטות של Quest 3 היא 4K+ Infinite Display. המסך המסנוור הזה מציע רזולוציה של כמעט 30% יותר מה-Quest 2 הקודם, ומספק 25 פיקסלים חדים לכל מעלה ו-1,218 פיקסלים לאינץ’. התוצאה? תמונות חזותיות כל כך חיה, שתרגישו מתפתים להושיט יד ולגעת בעולם הווירטואלי שסביבכם.

תמונה: Meta

ה-Quest 3 לוקח נוחות והתאמה אישית לרמה חדשה לגמרי. הפרופיל המחודש והדק יותר שלו מבטיח התאמה אישית יותר ומשקל מפוזר באופן שווה, מה שהופך את הפעלות המשחקים הארוכות לפשוטות. עיצוב הרצועה הרכה המתכווננת מכסה את הפנים והראש בצורה שלא מצריכה התארגנות מיוחדת. ניתן יהיה לרכוש בנפרד גם מתאמי ראש, משקפיים ושלטים בצבעים שונים כדי להתאים את המשקפיים לטעמכם האישי.

תמונה: Meta

צלילים שעוטפים את החוויה

תתכוננו להיות שקוע לחלוטין בחוויות שלך עם האודיו המרחבי של Quest 3. בין אם אתם שקועים בשובר קופות הוליוודי, יוצאים להרפתקת גיימינג אפית, מזיעים בזמן אימון או פשוט מבלים עם חברים, האודיו המרחבי מבטיח שאתם בלב האקשן. עם בהירות סאונד משופרת, בס פועם וטווח שמע חזק יותר ב-40% בהשוואה ל-Quest 2, מטא מבטיחה שתקבלו את החוויה הסוחפת ביותר עד כה.

מעבר חלק למציאות

אחת התכונות המעניינות ביותר של Meta Quest 3 היא יכולת המציאות המעורבת המוטעמת במשקפיים. בלחיצה כפולה בצד המשקפיים, אפשר לעבור ללא מאמץ בין עולם דיגיטלי סוחף לחלוטין לבין סביבה מעורבת שבה אלמנטים וירטואליים מתמזגים בצורה חלקה עם הסביבה הפיזית שלך. זה כמו שיש פורטל למימד אחר ממש בסלון שלך. לפי ההשקה, נראה שמדובר במתמודד ראוי מול ה-Vision Pro של אפל.

תמונה: Meta

מחיר וזמינות

ה-Meta Quest 3 יגיע למדפים ב-10 באוקטובר, כשההזמנות המוקדמות פתוחות כבר עכשיו. הדגם הבסיסי, הכולל נפח אחסון של 128 ג״ב, זמין עבור 499 דולר. לאלו שחושקים במרחב דיגיטלי נוסף, גרסת ה-512 ג״ב מתומחרת ב-649 דולר.

שתפו כתבה