קהילות בוואטסאפ \ תמונה: וואטסאפ

מנהלי הקהילות בוואטסאפ מקבלים כלים חדשים למניעת ספאם

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

אפליקציית המסרים הפופולרית וואטסאפ (WhatsApp) משיקה היום (רביעי, 21.03) כלים חדשים שיעזרו למנהלי קבוצות\קהילות למנוע כניסות של משתמשים לא רצויים, ובמילת הקוד – מניעת ספאם, כך פרסם מנכ״ל מטא (Meta) מארק צוקרברג.

השקת קהילות \ תמונה: וואטסאפ

מנהלי הקהילות יוכלו להפעיל את האפשרות של לאשר את המשתתפים המעוניינים להיכנס לקבוצה. ממש כמו בקהילות של פייסבוק, המנהלים יקבלו התראות על מצטרפים חדשים המחכים לאישור, אז המנהלים יוכלו לבחור את מי לאשר להצטרפות הקהילה ומי לא.

לחסום או לאשר \ תמונה: וואטסאפ

כמו כן, וואטסאפ מוסיפה אפשרות לחפש אחר קבוצות שיש לכם במשותף עם איש קשר. כך תוכלו להגיע לקבוצה ששכחתם את שמה למשל, בצורה קלה ויעילה.

בשבועות האחרונים אנו עדים לשינוי בכל הקשור למדיניות הספאם בוואטסאפ שהפכה לתופעה עולמית ובלתי נסבלת על המשתמשים. רק לאחרונה, השיקה וואטסאפ אפשרות של חסימת שיחות נכנסות ממספרים שלא שמורים כאנשי קשר.

ולא רק, משתתפים בקבוצות השולחים קישורים, אלה לא יהיו זמינים ללחיצה אלא אם כן תוסיפו את אותו המשתמש כאיש קשר לוואטסאפ. הדבר הנ״ל משגע את המשתמשים שמבקשים מוואטסאפ להוסיף אפשרות של כיבוי או הפעלה של פיצ׳ר שכזה, אם אלה יחליטו להפעיל את האפשרות ללחיצה על קישורים של משתתפים שלא שמורים כאנשי קשר.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra