תמונה: The Verifier

הפיצ׳ר החדש של וואטסאפ הולך לחסום את השיחות הכי מעצבנות

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

אפליקציית המסרים הפופולרית וואטסאפ (WhatsApp) החלה לחסום לפני מספר שבועות קישורים שנשלחו בקבוצות ממספרים שלא שמורים כאנשי קשר, דבר שגרם ללא מעט אנשים לנסות ולהבין, למה הם לא מצליחים ללחוץ על הקישור שנשלח. כאמור, וואטסאפ חסמה את האפשרות הנ״ל, וזאת עד שתשמרו את המספר ממנו נשלח הקישור כאיש קשר.

הודעות ספאם הן סיוט של כל אחד ואחת, בין אם מדובר בהודעת טקסט או בשיחה קולית. נראה כי בוואטסאפ מעלים שלב בכל הקשור לספאם, ובעדכון עתידי לאפליקציה, ניתן יהיה להפעיל אפשרות שתחסום קבלת שיחות נכנסות ממספרים שלא שמורים כאנשי קשר, כך מדווח אתר WABetainfo.

לא מעט אנשים מנסים לגנוב מאיתנו את הדברים החשובים באמת. לכן, אפשרות הפעלה של חסימה של שיחות נכנסות ממספרים לא מוכרים היא דבר מבורך מצד וואטסאפ.

חשוב לציין כי עדיין תקבלו התראה על שיחה שלא נענתה, והמספר עדיין יוצג בשיחות האחרונות. כך שאם נבחר, ניתן יהיה להתקשר בחזרה אל אותו המספר.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra