אפל הומפוד בעל מסך בגודל 7 אינץ׳ יושק ב-2024

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

האנליסט הבכיר מינג צ’י קואו שיודע דבר או שניים על התוכניות העתידיות של חברת אפל (Apple), מפרסם היום (שישי, 10.03) כי רמקול ההומפוד הבא יושק בשנה הבאה (2024) עם מסך בגודל 7 אינץ׳.

הרמקול של אפל ההומפוד 2 הושק לאחרונה עם מסך גדול יותר ועם עיצוב דומה לדגם הקודם המגיע עם מספר חידושים לאחר מספר שנים ללא כל עדכון חומרתי.

הומפוד 2 / תמונה: אפל

הרמקול הבא בסדרת ההומפוד יציע למשתמשים מסך בגודל של 7 אינץ׳ שזה יציג למשתמש עדכונים, שליטה רחבה יותר על המוזיקה המתנגנת מאפל מיוזיק, ספוטיפיי ועוד. ניתן יהיה לראות הודעות ושיחות נכנסות ולבקש מסירי שתענה להודעה או להוציא שיחה.

הממשק צפוי להיות גרסה מוקטנת של מערכת ההפעלה לאייפונים ה-iOS. כאשר על פי האנליסט הבכיר מינג צ’י קואו, הרמקול הבא צפוי לצאת כבר בשנה הבאה.

מסך חכם מבוסס אייפד קונספט

באפל בימים אלו בוחנים את קטגוריית הבית החכם על ידי פיתוח והתנסות במספר מוצרים כמו: מערכת בידורית שלמה הכוללת את האפל טיוי, הומפוד וסירי עם מסך טאץ׳. כאשר מוצר נוסף עליו עובדת, הוא אייפד עם ממשק מופשט שניתן יהיה להצמיד אותו לתחנת עגינה ולכל משטח התומך במגנטים. לא נשמע לנו כמו מוצר של אפל שיצא לאוויר העולם, אלא יותר התנסות במוצרי אב טיפוס שכנראה לא יצאו מהמעבדות של אפל בקופרטינו.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra