הוכרז: HomePod – הרמקול החכם של אפל מקבל שדרוג

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

רק אמש (שלישי, 17.01) דיווחנו כאן באתר כי חברת אפל (Apple) מתכוונת להשיק בכל רגע את הדור הבא של הרמקול החכם שלה ה-HomePod לצד השקת מחשבי המק החדשים המבוססים סדרת מעבדי האפל סיליקון ה-M2; עכשיו זה רשמי – הוכרז הדגם הבא בסדרה.

אפל HomePod דור 2 \ מקור: אפל

הרמקול החכם החדש ה-HomePod מגיע עם עיצוב דומה לדור הקודם, אך כאן הגדילה החברה את המסך ואף הוסיפה לחצני טאץ׳ בדיוק כמו בדגם המיני. בכל הנוגע לסאונד, הדור השני בסדרה מגיע עם 5 טוויטרים, 4 מיקרופונים (כאשר בדגם הקודם היו יותר טוויטרים ומיקרופונים).

מבחינת שבבים, השמועות על S8 היו לא נכונות כפי שדיווחנו אמש. אפל משלבת את השבב הקודם ה-S7 מהדור הקודם של האפל ווטש. בנוסף ל-S7, אפל מוסיפה את שבב ה-U1 להתחברות מהירה ומעבר בין מוצרי אפל לרמקול החכם ולהיפך. בנוסף לשדרוג המעבד, החברה מוסיפה שבב נוסף למדידת הטמפרטורה ואחוזי הלחות בחדר. השבב הנ״ל קיים בהומפוד מיני, ובאפל הודיעו כי הפיצ׳ר הנ״ל יופעל בקרוב יחד עם עדכון ה-HomePod 16.3.

אפל HomePod דור 2 \ מקור: אפל

אפל מוסיפה אפשרות חדשה של זיהוי קול ואף מציגה צליל חדש לסירי. החברה מסרה כי הפיצ׳ר הנ״ל יגיע בחודשי האביב הקרובים יחד עם עדכון גרסה אשר יפעיל את האפשרות הנ״ל. כמו כן, החברה מוסיפה תמיכה בתקן ה-Matter המאפשר להתחבר למכשירים חכמים אחרים שהם לא בתקן ה-HomeKit של אפל, ובכך ניתן יהיה לשלוט על מוצרים נוספים באמצעות ה-HomePod החדש.

עוד נמסר מאפל, כי ה-HomePod החדש ידע לזהות לא רק דפיקות בדלת או צלצול בפעמון וצלילים נוספים, אלא גם זיהוי של דליפת גז וזיהוי של אזעקת עשן.

אפל HomePod דור 2 \ מקור: אפל

אפל מוזילה את המחיר, מ-$349 ל-$299 (לפני מיסוי מקומי) עם הזמנה מוקדמת החל מהיום (רביעי, 18.01) וזמינות מלאה בחנויות ב-3 בפברואר והוא יגיע בצבעים לבן ושחור חצות.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra