תמונה: LG

שירות המשחקים של גוגל Stadia מגיע בקרוב לישראל

מערכת האתר
פורסם על ידי מערכת האתר

LG מכריזה על זמינותו של שירות משחקי הענן של גוגל Stadia בטלוויזיות החכמות שלה, המריצות את מערכות ההפעלה webOS 5.0 ו-webOS 6.0, ב-22 מדינות.

התמיכה בגוגל Stadia בטלוויזיות LG מאפשרת גישה מיידית למשחקים מתקדמים בגרפיקה יוצאת דופן ובקצב ריענון גבוה. תכני Stadia זמינים להורדה בחנות התוכן של LG בכל 22 המדינות בהן זמינה Stadia כעת, וכוללים למעלה מ-200 משחקים פופולריים כגון Cyberpunk 2077, Resident Evil Village, Assassin’s Creed : Valhalla, Hitman 3, Baldur’s Gate 3 לצד גישה לרשימה הולכת וגדלה של משחקים והדגמות חינם. כולם ניתנים להפעלה עם בקר תואם בלבד, ללא צורך בהורדה.

מינוי ל-Stadia Pro מציע ספרייה הולכת וגדלה של יותר מ-30 משחקים, לצד כותרים חדשים המתווספים מדי חודש והנחות בלעדיות על משחקים ותוכן נוסף. התמיכה של Stadia בגרפיקה של עד 4K HDR וריענון מסך בקצב של עד 60 פריימים לשנייה, בתוספת צליל סראונד 5.1 סוחף, הופכת את טלוויזיות LG לבחירה מושלמת למי שמחפש חווית משחק מתקדמת בלי צורך לרכוש קונסולה נפרדת או מחשב גיימינג יקר.

תמונה: LG

בתוך רשימת דגמי הטלוויזיות החכמות של LG, מציעות טלוויזיות LG OLED חוויית משחק חסרת תחרות בסביבת Stadia. דגמים אלה, שהפכו כבר למועדפים על גיימרים ברחבי העולם, אידיאליים למשחקי פעולה ויריות בגוף ראשון, משחקי אסטרטגיה בזמן אמת או משחקי מרוץ. טלוויזיות אלה מספקות איכות תמונת HDR ללא רבב, שחורים עמוקים וצבעים מדויקים הודות לטכנולוגיית הפיקסלים בעלי מנגנון התאורה העצמית של LG OLED. יתרה מכך, זמן התגובה המהיר של LG OLED העומד על אלפית השנייה, והשהיית הקלט הנמוכה ביותר ללא אובדן באיכות התמונה מעניקים לשחקנים את היתרון הנדרש להם כדי לנצח בכל פעם.

שירות הגיימינג של גוגל פועל במודל סטרימינג ישירות מהדפדפן ללא צורך בהתקנה או הורדה של של שום משחק. השירות זמין כיום ב-22 מדינות, ביניהן ארה״ב כמובן, קנדה, וכן גם במדינות אירופה כמו גרמניה, אוסטריה, ספרד ועוד. על פי LG והתמיכה החדשה בטלוויזיות החברה, השירות צפוי להיות זמין גם בישראל בשלב מאוחר יותר.

שתפו כתבה