אייפון 14 ללא מגרעת?

ושוב בכותרות: סדרת האייפון 14 תגיע ללא מגרעת

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

מאז השקת האייפון X, חברת אפל (Apple) הציגה לעולם את הדבר הכל כך מיותר – המגרעת. האייפון X היה הראשון להגיע עם “מסך מלא”, אך לאפל נגמרו הרעיונות והוסיפו בראש המסך מגרעת אשר כוללת את כל החיישנים ואת מצלמת הסלפי.

מאז, השיקה אפל מספר מכשירי אייפון עם אותה מגרעת מפורסמת, אבל סדרת האייפון 13 לראשונה הציגה מגרעת מוקטנת, קצת יותר קומפקטית מהקודמת. האם זה עדיין גרם לאפל להחזיר את אחד הדברים האהובים והשנואים על המשתמשים שאפל הסירה, ואנחנו כמובן מתכוונים להצגת אחוזי הסוללה בראש המסך. המגרעת הראשונה עם האייפון X היתה הראשונה להעלים את אחוזי הסוללה, דבר אשר גרם ללא מעט משתמשים לכעוס, ובצדק.

להתראות למגרעת? \ תמונה: Apple
להתראות למגרעת? \ תמונה: Apple

היום (שישי, 09.12) אתר The Elc מדווח כי חברת אפל לא תכלול את המגרעת המפורסמת בדגמי האייפון 14 פרו ובאייפון 14 פרו מקס ואותה צפויה להחליף מצלמת החור במסך. אבל המגרעת אכן תשאר בדגמי האייפון 14 והאייפון 14 מקס. The Elc לא הראשונים לדווח על כך, האנליטס מינג צ’י קואו דיווח על כך לפני קצת יותר משנה, ואז הוסיף דיווח נוסף בספטמבר האחרון בו הוא מתאר את סדרת האייפון 14 הבאה, כאשר דגמי הפרו לראשונה יגיעו עם מצלמת חור במסך וללא המגרעת.

אייפון עם מסך מתקפל \ תמונה: אלדד מטמון The Verifier

על פי התחזית והפרסום הבלעדי שלו מלפני קצת יותר משנה, חברת אפל עובדת על אייפון עם מסך מתקפל. כזה שיציע למשתמשים זוג מסכים מחוברים ועם אפשרויות מתקדמות. אפל צפויה להציג את המכשיר בשנה הבאה (2022), אך בשל מספר שינויים שעורכת החברה בימים אלו, אנו צופים כי ההכרזה יכולה להדחות בין שנה לשנתיים, הכוונה עד ל-2024. ימים יגידו.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *